Selin Demiratar'ın dizilerini beğeniyor musunuz?

internette Selin demiratarın dizilerinin tutulmadıgını söyleyenler var bence Seline haksızlık ediyorlar Acı hayat, Adanalı gibi tutulan dizilerin başrolü oldu şimdide Huzur sokağı dizisi tutuldu. benmi yanlış biliyorum yoksa gerçekten dizileri tutulmuyormu siz beğeniyormusunuz?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• selinin duruşu soğuk gibi algılanıyor ama bence o bu tarzla duyguları yansıtabilen nadir oyunculardan biri.. gözleriyle şöyle bi kafasını yana eğmesiyle o kadar güzel geçiriyorki duyguyu.. ben çok beğeniyorum açıkçası asıl beğenmediğim hiçbir dizisi tutmamasına rağmen ısrarla ve belli amaçlar uğruna yayınlanan mahsun k.gül dizileri.. berbat gerçekten..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ilgi cekmiyor

1|0
    0|0
  • Aci Hayat kenan imirzalioglu sayesinde adanali da oktay kaynarca sayesinde tuttu. selin o dizilerde figuran gibiydi. aci hayatin ilk bolumlerinde basladi aglamaya bitene kadar agladi.

0|0
    0|0
  • Biraz soğuk bir görünüşü var. Komediye uymayan bir tipi var mesela. İnsanları sıkıyor bu da.

1|0
    0|0
    • tatlı ama bence soğuk giib görünsede ekran seviyor onu.

• :)

• Ha bu arada, Acı Hayat'ta Kenan İmirzalıoğlu ve Adanalı'da Oktay Kaynarca ve Mehmet Akif Alakurt'un hem oyunculukları, hem de almış oldukları roller götürdü o dizileri. Selin Demiratar'la alakası yok. Ha benim sempatimi, Patlak sokaklar'la aldı. O ayrı... Ama hala tam olarak ısınmış değilim.

• beğenmiyorum

1|0
    0|0
  • tanımıyorum, tanısam beğenirdim belki

1|0
    0|0
  • Ya oda paso ağlııyor bide ağzını açmadan konuşuyor:)

1|0
    0|0
  • Beğenmiyorum .

1|0
    0|0
  • acı hayat dizisini sevmiştim yeni diziyi beğenmedim

0|0
    0|0
  • Huzur sokağı toplumumuzun içsel duygularını kullanarak prim yapmaya çalışan bir dizi. Bu nedenle tuttuğunu düşünüyorum ben. Ancak ilerleyen zamanlarda insanlar sıkılacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kim olduğundan bihaberim ...

0|0
    0|0
  • Çok soğuk o kız.

0|0
    0|0
  • güzel rol yapamıyor ve itici buluyorum

0|0
    0|0