Fransa nasıl bir yer yaşanılır mı?

Fransa'da yaşanılır mı? nasıl bir yer?

.

.

Güncellemeler:
vannes şehri nasıl

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• İğrenç bir yer. Saçma milliyetçilikleri yüzünden, başka dil bilseler de konuşmak istememeleri ayrı bir sinir detayı. Yabancıları sevmezler. Yemekleri rezalet. Buradan ilk gidince, farklı bir yer. Sokakta resim yapıp satanlar, müzik gruplarının verdiği konserler, değişik gösteriler... Başta ilgi çekici ama sonra görmezsin bile. Cezayir ve Faslılar olmasa, aç kalırsın, onlar biraz kurtarıyor durumu. Kendilerini Amerikayı kurtaran üstün ırk olarak gördüklerinden, sinir oluyorsun fransızlara.

Burada yaptığım genellemedir, elbette farklı olanları var. Yok yemekleri güzel, yok insanları iyi diye karşıma çıkmayın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yaşasan da dönecegin yer dogup büyüdügün yer

0|0
    0|0
  • yer çekimi türkiyenin 3 katı, atmosferde azot yerine helyum var, saatte 900 kmye kadar çıkan buz fırtınaları görülüyor. sıcaklık eksi 273. ve çok tehlikeli bir asteroid kuşağında bulunuyor.

1|0
    0|0
  • fransa bol yağışlı az güneşli ve yüzülemeyecek denizi olan bir şehir sadece paris ve bordeaux güzel diğer yerleri bizim türkiyedeki köyler gibi biçimsiz bakımsız

1|0
    0|0
    • SUSUKUNA KATILIYORUM BUNLARIN YANI SIRADA İNSANLARI ÇOK MU ÇOK SOĞUK KUZUM. . . .

• Ben bi yaramazlığını duymadım, link

0|0
    0|0
  • sadece paris güzel.yaşayacaksan orada yaşa.mont pellier gibi dandik yerleri de var.oralarda yaşamayı düşünme sakın

0|0
    0|0
  • şanzelize :D

0|0
    0|0
  • fransa kapalı kutu şansını dene :)))

0|0
    0|0
  • Türkler için rahat edilecek bir yer olmadığı kesin

0|0
    0|0
  • Fransada tek paris güzeldir ,fransiz insanı zaten it oğlu ittir bence Türkiye en iyisi :D

0|0
    0|0
  • buradan iy olduğu su götürmez

0|0
    0|0
  • yalan dunyadaki orçuna göre bir yer

0|0
    0|0
  • vannes şehri çok kötü.sen parisi tercih et

0|0
    0|0
  • Paris in disi bildigin tarla. Paris te Avrupanin en pahali sehri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hollanda daha guzel:)!

0|0
    0|0
  • benim fikrim, yaşanmaz.

0|0
    0|0
  • Ermeni soykırımını kabul edecek misin

1|0
    1|0