Mezara girdiğinizi düşündünüz mü hiç?

mezara girdiğinizi düşündünüz mü hiç? Toprak altında yanımda ... olmadan ben orda ne yaparım diye düşündüğünz oldu mu?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Kabirden gelen mektupları okuduktan sonra,cehennemden daha çok kabir azabından korkmaya başladım,aklımıza getirmen iyi oldu herkes farklı alemlerde biraz hatırlayalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• canlı olarak girmişsem yanıma bir de kürek koymuş olsunlar mümkünse.

0|0
    0|0
    • Kürek değil ama belki bir tatlı kaşığı hayatını kurtarabilir. Kürek zor olur.

• O bile zor. 10 dakikadır düşünüyorum toprağın altından nasıl çıkılabileceğine dair bir yöntem geliştiremedim. Batıdaki gibi tabutla gömülsek bir nebze ama. Neyse, öyle serbest düşünce takılıyordum ben. Gittim :)

• kill bill 2, fantastik düşünmek iyidir bazen;)

• hüç düşünmedim ama bi kere rüyamda öldüğümü görmüştüm annemler beni gömdü gitti çok ağlamıştım mezarın içinde hala dün gibi aklımda çok korkmuştum ençokda ablamın beni bırakıp gitmesine üzülmüştüm ...

ama kaçış yok o mezara gireceğiz. dua edelimde bir mezarımız olabilsin... ve içinde huzurla yatabilecek amellerimiz olsun..

0|0
    0|0
  • düşündüm tabii..orada tek başına olmak çok zor olucak..hele ki kötü ameller işlediysek off ki ne offf :(

0|0
    0|0
  • arada düşünmek gerekiyor gerçekten..

0|0
    0|0
  • anneme söyledim ondan önce ölürsem ilk gece başımda kuran okuyacak :) ımm birde sevgilim imam hatipte okuyor cenaze namazımı o kıldıracak :) Allah sonumuzu hayır etsin :)

0|0
    0|0
  • Olmeden girsem(ki sokmazsiniz herhalde diri diri) nefessizlikten giderim, olup de girersem zaten dunyadan kopmus olacagim.

0|0
    0|0
  • İnsanları korkutmak hoşuna gidiyor mu? :)

0|0
    0|0
    • korkutmak değilde uyarmak desek daha dogru.. sonuçda oraya girilecek demi?

• nasıl yani.zombi mi diyosun bana:)

• haha, hayal gücüne bittim:) hayır, zombi demek istemiyorum. din dışı herhangi bir şeyden de bahsetmiyorum. şimdi, ve şu anı kastediyorum. şu anı yaşamak zorundasın. yaşamazsan şimdiyi yaşamamış olursun. yaşam umudunu bu şekilde köreltme bence. bu güne kadar tüm süreçlerden doğal olarak geçtin. doğumdan bile.

• Oho bazen bunu çok fazla düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kulağıma hiç bitmeyen bir müzik taksınlar da sıkılmayayım:) bir de çiçeklerim ağaçlarım olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gidip de gelmeyenler var ya... Bakarsın geri gelmiş kardeş...

Merak etme. Toprağın altına girince öldüğünü anlar, rahatlarsın... ;)

0|0
    0|0
  • En eglenceli dusuncelerimden biridir.Once luzumsuz bir nedenle olurum,sonra delikleri filan tikarlar(bu sevimsiz kisimlari cabuk geciyorum)

Sonra beklerim,dogru zamana kadar.Vakit eninde sonunda gelir.

Supersonik bir zombi olarak yer yuzune donerim.Gidisim sessiz donusumse muhtesem olur.Taze beyinler falan

1|1
    0|0
  • Mezara girmek demek, toprağın altına girmek olduğunu sanmıyorum. Bedenimiz toprak altında olabilir, fakat ruhumuz başka bir yerlerde olacağından, toprak altı hissi olmayacak diye biliyorum.

Olursa da yanıma tek orjinal Elvis Presley plağımı ve pikabımı koyarsınız..

0|0
    0|0
  • aklımdan çıkmıyorki allah yardımcımız olsun

0|0
    0|0
  • 3000 karaktere sığdıramam yazssam

0|0
    0|0
Yükleniyor...