Piano veya bateri çalmayı bilen?

Piano veya bateriye başlamak istiyorum biliyorum ikisi birbirinden çok çok farklı tonlarda ama ruh halime göre değişiyor müzik zevkim hala kararsızım hangisi daha kolay Piano veya bateri çalmayı bilen var mı? Ne kadar sürede öğrendiniz? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.. :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bateri çalabiliyorum, piano da çok az var. Bateriyi tavsiye ederim, ritm candır. Stres atmak içinde bire bir. Ben profesyonel şekilde çalıyorum dediğimde 1 sene geçmişti başlayalı. Haftada 3 gün,2'şer saat çalıyordum. Üniversitede ekmeğini çok yedim bunun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 7 yaşımdan beri çalarım piyano. keyifli çalması ama zor bir enstruman. burada önemli olan daha çok ritm kulağı. eğer ritm kulağın iyiyse bateri daha iyi bir tercih olabilir.

0|0
    0|0
  • piyano daha zor değil mi ya? bateride toplasan en fazla 10-15 adet farklı birim var piyanoda ise 88 tane tus var. piyanonun kombinasyonu cok daha fazla

0|0
    0|0
  • Bateri azıcık anlarım ama baterist arkadasim var ben gitar calarim ve piano calarim piano kolaydir gitarin yuzde onu kadar ugrasirsan cozersin ama bateri cok zor

0|0
    0|0
  • 6 senede öğrendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 5 yilda calmayi ogrendim bateri cok daha zor bir enstruman..
    Piyanoda ise ritim kulaginin iyi olmasi gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...