Tecrubeleriniz nelerdir?

Hayata dair edindiğimiz tecrübeler nelerdir?ister itiraf, ister düz mantık nelerdir?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• kalp kırmamak lazım mumkun oldugunca.. ne yaparsak yapalım buradan obur dunyaya goturebıldıgımız tek sey helal olsun ve ıyı bırıydı sadece..

0|0
    0|0
  • Orhan gencebayin dedigigi edindiğim en büyük tecrübe ve olması gereken.
    "İnsana yakışan insanca yaşayıp var olmaktır"
    Bunun dışına çıktığinizda öyle ya da boyle karşılığını alıyorsunuz.

Birde sevdiklerinize zamanında sevdiginizi soylemeniz anne baba kardeş arkadaş ask farketmez sevgi genldir.

0|0
    0|0
  • Hep derler ya kimseye guvenme hatta babana bile guvenme. Her kim ki sana yalan soyler ve guvenini zedelersede herkesin boyle bir sey yapmasini beklememeyi ogrendim. insanlara karsi saf bir guvenim var ve her ne okursa olsun guvenmeyi ogrendim. Aksi halde karamsarliga duser ve yasamaktan korkarim

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenmemek, yerinde kişiye göre muamele yapmak, dostunu arkadaşını iyi seçmek vb. bu tür şeyler aşırı tecrübe

0|0
    0|0
  • Roman olur

0|0
    0|0
  • İnsanlara çok fazla güvenmemem gerektiğini öğrendim

0|0
    0|0
  • Kötüye biley olmaz hayatta öğrendiğim en acı gerçek. Bu yaşta çocuğuub olmamasıda geçmişte beni sevenlere sahip çıkmadığım için verilmiş bir ceza. Tüm yanlışlar öbür dünyaya kalmadan cezalansın bu dünyada.

0|0
    0|0
  • Eşini ve işini doğru sececeksin.

0|0
    0|0
  • hayatın acımasız olduğunu söylesek

0|0
    0|0
  • Öyle bağlanmıcaksın körü körüne. O olmasa yaşayamam demiceksin yaşarsın çünkü.

0|0
    0|0
  • HAYAT ACIDIR, HAYAT ACITIR..

0|0
    0|0
  • Sanaldan kiz düşmüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kadar farklı karakterde insan olduğunu, insanlarda merhamet duygusunun kalmadığını, çoğu insanın sadece zevkleri için yaşadığını ve zevkleri uğruna bir sürü masum insanı harcadığını gördüm, öğrendim.

0|0
    0|0
  • çok fazla var. mesela herşey ilk deneyişinde olmaz ben hep yapabileceğimi sanıyorum ama olmuyor. olmayıncada ümitsizliğe kapılıyorum. ama bu yanlış artık sabretmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...