Sadece sen filmini begenen varmi?

Sadece sen filmini izledim buaksam ve cok begendim en sonunda gozlerimden akan yaslara engel olamadim. Cok duygusaldi tam bir ask filmi insan sevince neler yapabiliyormus aski icin onu gordum. Kaldimi boyle asklar acaba iste sevmek dedikleri bu olsa gerek insan sevdigi ocin bisiler yapmali kuru kuru seni seviyorum dememeli bence...

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• En son bir ay önce izlemistm harika bir film insan ağlamamak için zor tutuyo kendini heleki hanı kiz hastaneye geliyorda adamı tanimiyo orası çok acıklıydi ensevdgm flm. bnce

0|0
    0|0
    • Evet ya gercekten cok guzel oyuncularda bir harika o duyguyu yansitmis ibrahim hele bence harika bir oyuncu..

• Ee millet gulmek istiyor..

• Soytarınin nesine gülüyor kufurden bşk bisi değil İnsanlari asalamkla alakalı tolga çevik daha güzel hem kfrsz seviyeli :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Kuru kuru ekmek bile geçmiyor boğazdan.

0|0
    0|0
  • sevgı emek ıster sevgı yurek ıster guzel fılm.. sakın kafa ızlenmelı aglatıverır yoksa:)

0|0
    0|0
    • Bazan aglamakda iyi gelir...

• en guzelı oyle.. ısıl ısıl baksın gozler.. manalı! boş boş bakıp gozyası ıle parlayacagına oyle parlasın her daım..

• Peki oyle dediginiz gibi olsun.

• Güzel senaryosu var

0|0
    0|0
  • yesss

0|0
    0|0
  • Böyle diye diye yas geldi kaca? Insan sevdigi icin ne yapsin mesela? Seviyor işte bukadar zor mu olmali hersey. Gercek dunyaya dönün. Mutlu olmak yapilabilecek en güzel şey diyor ve film. gazini aliyorum

0|0
    0|0
    • Emek yeterli..

• Ben buna katilmiyorum zor olmali bazi seyler zor elde edilen degerli olur emek olur ozaman..

• Peki. Bir değer elde edilme zorluguna göre ise eğer benum. soyleyecegim bisey yok.

• Evet

0|0
    0|0
  • idare ederdi tam bir yıl önce kafes dövüşü tutkusu olduğu için gitmiştim filmi izlemeye

0|0
    0|0
  • Bence sevmeyen var mı olmalıydı

0|0
    0|0
  • izlemistim bende gayreyt basariliydi evet kuru kuruya sevmek olmuyor emek lazim ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• güzel filmdi (: ama insan sevildiğini hissetsin yeter (: tabii herkes ister filmlerde ki gibi bir aşk (:

0|0
    0|0
  • İzlemedim:/

0|0
    0|0
  • Bugün üç tane izledim
    Hadi inşallah
    Unutursam Fısılda
    Deliha
    Yarında senin dediğini izlerim.

0|0
    0|0
  • güzel ınsan ıster ıstemez aglıyor

0|0
    0|0
  • Ben 2 defa izledim cok duygusal ve bir o kadar da gercek olamayacak kadar güzel bir ask hikayesi.

0|0
    0|0
  • Cok guzeldi cok begenmistim

0|0
    0|0
  • Ben türk yapimini pek begenmedim ama o filmin orginali daha etkili ve duygusal

0|0
    0|1
    • Bence bizim turkleride yabana atmamak lazim son yillarda gayet iyiyiz sinema konusunda bundan bikac yil once deseydin size hakverirdim..

• Tamam haklisin ama hikayesini bizimkiler yazmadigi icin orginali daha cok hosuma gitti.

• Ben izlemedim siz de hakli olabilirsiniz

Yükleniyor...