Kitap önerisi istiyorum? Detay?

Arkadaşlar sizi çok etkileyen ve kitabı bitirdiginizde vaybe dedirten kitap varmı? Aşk meşk romani vb. Şeyler olmasın.. birazdaha gerçekci biseyler olsun.. konusunu gercek hayattan almiş olabiir.. yeni yeni okuma alışkanlıgı edindim güzel tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sherlock holmes serisi tam sana göre :D kaç defa vay be dedim ben sayamadım :))
    oscar wilde'in "dorian grayin portresi" diye bir kitabı var. zaten tek bir kitap yazmış :D kitapta geçen cümleler düşünce olarak sana uymasalar bile çok güzel. kitaptaki üç ana karakteri için şöyle demiştir
    " Basil Hallward kendi hakkımda düşündüklerim: Lord Henry dünyanın hakkımda düşündükleri: Dorian -belki başka yaşlarda- olmak istediğim." kitap normal basım ve sansürsüz basım olmak üzere iki basım. ben normal basımı okudum ve etkilendim. vay be yi kitabı bitirdikten baya sonra dedim. çünkü düşündükçe daha da etkileyen bir kitap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kürk Mantolu Madonna, Milenyum üçlemesi, Parayı Bulduğum An Alayını Mavi'ye Boyayacağım. Zülfü Livaneli-Serenad, Jack London-Beyaz Diş, Marla Morgan-Bir Çift Yürek, Tess Gerritsen ve Jean Christophe Grangenin kitapları, Yörük Ali Efe 3 cilt, Şah Mat, Sol Ayağım, Geride Kalanlar-Tim Lahaye...

0|0
    0|0
    • Hocam sen okudugun kitaplarimi yazdin önerilerini mi ;))

• Sen sormuşsun en çok etkileyen kitap hangisi diye bende yazdım en sevdiklerimi dahada var da bu çok oldu galiba :) Sen Milenyum üçlemesinden başla bence

• Tamam not aldım :)) tesekkür ederim.

• Simyaci, mutlaka okumalisiniz.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim ve beni etkileyen ''Uçurtma Avcısı '':)

0|0
    0|0
    • Sirada kesinlikle o kitap var. Adıni cok duydum :)

• :) tamam cok tesekkur ederim

• 25 tl idi alamadim. Korsana bakicam artık :)

• uçurtma avcısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Charles Bukowski ekmek arası ile başlarsan diğer kitaplarını da okursun. Onun dışında john fante toza sor biraz naif bir kitaptır, lakin geçmişte bir kadın tarafından sıfırlandıysan okumamanı tavsiye ederim. Nikos Kazancakis Zorba güzeldir. Maque de sade Aşkın Suçları harikadır..

0|0
    0|0
  • Halit ziya mavi ve siyah

0|0
    0|0
  • dan brown kitaplarından okuyabilirsin.. komplo teorileri falan yazıyo melekler ve şeytanlar - da vinci şifresi - kayıp sembol - cehennem
    cehennem bu 4 kitabın son serisi ve favorim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...