Tiyatroyla aranız nasıl

Tiyatrodan haberdar olmayan ve bilmeyen bir toplumda yaşıyoruz. Belki Türkiye'de ki insanların 5 tanesinden 1 tanesi Tiyatroya gitmiştir . Tiyatro demek kültür demektir. Kültürünüzü keşfedin yaşayın . Çevremizde bir sürü tiyatro var gidin birine . Hem zevk alırsınız hemde bilgilenmiş olursunuz .

• Tiyatroya gitmek iyidir arada giderim
    44% (31)34% (18)40% (49)Oy Ver
  • Gittim tekrar gitmek istiyorum
    34% (24)19% (10)28% (34)Oy Ver
  • Gitmedim
    11% (8)28% (15)19% (23)Oy Ver
  • Gitmedim gitmekte istemiyorum
    11% (7)19% (10)13% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• Cok zamanim olmasa bile vakit buldukca gitmeye calisiyorum. Oyuncular genelde cok iyi oluyorlar, bana sorarsan dizidekilere bin basarlar=). Hikayeler de genelde ilgimi cekiyor, eglendiriyor. Cok pahali degil tiyatro gosterileri, herkes gidebilir, gitmeli de. Sadece TV olmaz.

Sadece tiyatro da degil; opera, bale, konser bunlara da gidilmeli. Bir ara Sureya Operasi'nda bale gosterisine gitmistim. 5 Lira bilet. Saka gibi. Gosteri de cok guzeldi.

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum . umarım toplumumuz bilinçlenir . oyunlar dizilere göre daha inandırıcı ve eğlendirici

• Bir de dusun, dizi ve filmlerde oyuncu hata yaparsa yeniden cekim yapilabiliyor. Tiyatroda o yok, bir soz unutuldu mu ya da bir hata yapildi mi birinin toparlamasi gerek seyirci farketmeden. Iyi bilen seyirci yine anlar ama yine de cok profesyoneller o konuda=).

• kesinlikle .

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 12

• Gittim ve oyun seçerken titizimdir. Bir de üniversitede vaktim az olunca sadece 2 oyunla sınırlı kaldım. Ölüm Uykudaydı ve Şeyh Bedrettin. İzleyene bir şey öğreten türden. Ama ikincisi Erdal Beşikçioğlu'nun döktürdüğü bir oyun olmasına rağmen baştan sona palavraydı, sanat demek zor (10 yıl önce kimse onu tanımıyordu, o oyunda hayran olmuştum)

0|0
    0|0
  • Ben tiyatronun zamanını doldurmuş bir sanat dalı olduğunu düşünüyorum.

Hem üreticiler hem de tüketiciler açısından fonksiyonel değil. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yerini sinemaya bıraktığı bir gerçek. Bu anlamda kişisel olarak sinema sanatına tiyatrodan daha çok ilgi gösteriyorum.

0|0
    0|0
    • Acı ama sadece Türkiye bu durum da gelişmiş olan bütün devletlerde tiyatroyu baş tacı yapıyorlar .

• Benim oyum D;

Hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • tabi canım herkez çok kültürlü belli oluyo baksana gözlere sanat sanat bakıyolar

0|0
    0|0
  • 1 kere gittim daha da gitmek istemedim, hiç ilgimi çekmemiştir..

0|0
    0|0
  • tıyatroyu pek sevmem

0|0
    0|0
    • sevdiğiniz türde bulursanız seveceğinizi eminim internet üzerinden çeşitli yerlerden takip edebilirsiniz

• Gitmedim gitmekte istemiyorum

0|0
    0|0
  • Bulunduğum şehirde çok tiyatro oynanmaz ama oynandığı zamanda arada giderim :)

0|0
    0|0
  • maalesef 1 kez gittim

0|0
    0|0
  • Edebiyat okuyunca mecburen sürekli gitmek zorunda kalıyorsun

0|0
    0|0
  • Sevip de yapamadığım aktivitelerden.

0|0
    0|0
  • Severdim de, en son bahçemdeki ayı oyununa gittikten sonra arkadaşlar ayı diye takılınca, soğuttular beni :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...