Belediyeyi nereye şikayet edebilirim ?

bakanlık vs ama internet üzerinden şikayet etmek istiyorum dilekçelerle uğraşacak kadar sabırlı diilim .. mutlaka her kurumu şikayet edebiliceğimiz bi yer vardır ama şikayetler özenle incelenicek yani güvenilir bi yer olucak .. ben bunu öğrenmek istiyorum şu anda belediyeyi şikayet edicem ama yarın diyelim x kurumunu bunların hepsini nereye şikayet edebiliceğimi öğrenmek istiyorum ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence belediyeyi değilde mesela mahlenizde temizlik yapılmıyor onu belediyenin temizlik işleri müdürlüğüne şikayet edebilirsin... veya su ile bir sıkıntı var onu gene belediyenin sos mürülüğüne şikayet edersen daha iyi olr... hangi belediye bilmiyorum ama çoğu belediye artık onlayn sisteme geçti.. bu şekilde yapmanı öneririm...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• TBmm ana sayfası var

0|0
    0|0
  • www.basbakanlik.gov.tr

link

0|0
    0|0
  • Belediyeler içişleri Bakanlığına bağlı olduğu için içişleri bakanlığına şikayet et link

0|0
    0|0
  • pek işe yaramaz ama deneyebilirsin. link

0|0
    0|0
  • güldürdün beni belediyeyi şikayet etmek mantıksız eğer ortada bir suç varsa dilekçe yazıp savcılığa suç duyurusunda bulunabilrsin

0|0
    0|0
    • dilekçe kısmını bende biliyorum ..

• Kimi kime şikayet ediyorsun ki

0|0
    0|0
  • Hz. Google'a şikayet et.

0|0
    0|1
  • sık sık sularını kesip yolları yapmıyor mu ya da çöpleri kafasına göre mi topluyorlar buradaki belediye böyle misal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...