Kurye ne iş yapar bilenler var mı?

arkadaşlar ceva firmasında kurye olarak işe başlayacağım Çanakkale'ye kadar sınır var dediler. Bu ne anlama geliyor? Çanakkaleye'mi gideceğim? Kurye ne iş yapar bilenler var mı ? kurye uzun yola çıkar mı ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sınır çanakkale dediyse evet çanakkaleye kadar gideceksin malesef. Ceva bir lojistik şirketi. Muhtemelen İstanbul'dan 300 km ye kadar her yere gidiyordur. Yani şehirlerarası uzun yol yapacaksın. İş zor her iş gibi. Koruma ekipmanları kullanmazsan sağlık konusunda çok ciddi sorunlar yaşarsın diz, bel, göğüs ağrıları gibi.

İşin yapılabilirliği verdiği motorsiklete, verdiği maaşa ve işin yoğunluğuna bağlı(örn ayda kaç km)

0|1
    0|0
    • transit araba km çanakkale sadece km hakkkında bılgım yok bılgıler için çok teşekkürler

• hatta istanbul da değil bursa çanakkale peki her gün mü gider çanakkaleye yoksa o gün çanakkalede iş yok sadece bursada var bursamı çalışır ?

• link yol

açarsın radyoyu yol nereye sen oraya

nereye iş çıkarsa

Kızlar Ne Diyor 1

• Kurye teslimat yapar .. bulunduğunuz yerden belli bir km ye kadar teslimat yapabiliyorsunuz demekki çanakkale sınır olduğuna göre ist daysan ist çanakkale arası kadar km sınırınız vardır teslimatlar için

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• teslimat yapıcaksın. nereye kadar belirtirlerse sınırı oraya kadar gidiceksin. işin ayrıntıları burda değil firmada unutma : )

0|0
    0|0
  • kardeş sen işe başlamdan niye sormuyorsunda burada cevap arıyorsun

0|0
    0|0
    • ya daha başlamadım merak ettim pazartesi iş başı aramızda bu işi yapanlar vardır ondan sordum

• ne olduğunu bilmediğin bir işe başvurman ilginç

0|0
    0|0
    • ya eğitim için para lazım ceva diye biyere başvurdum pazartesi gel dediler işi anlatmadılar kuryelik için gittim ama kuryeliği bilmediğimden sorayım dedim

Yükleniyor...