Komik film tavsiye eder misiniz :) ?

yeni komik ya da aksiyonlu film önerir misiniz :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Aksiyon olarak Don 1 ve Don 2'yi şüphesiz öneririm. Diğer konularda ise;
    MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Sende Rabb'imi Gördüm), Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Ra. One, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes, One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Chennai Express (Aşk Treni), Baadshah (Kral), Hum Tumhare Hain Sanam (Ben Seninim Sevgilim), Billu Barber
    Bu filmleri önerebilirim :) Aslında genelinin ana teması aşk :D Ama olsun belki izlersin :)

0|0
    0|0
    • Filmde bir kere gülmedim çok kere güldüm yeri geldi aksiyon yeri geldi duygusal sahneler yeri geldi komedi bu fillm hepsini içinde barındırıyor

• Soran arkadaşım bence Don'u seveceksin :D Ama yine de emin konuşmayalım :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...