Zeitgeist'i izlemeyen kaldı mı?

İzleyenlere venüs projecte ne kadar inandıklarını sormak istiyorum...Ya da tamamen saçma mı buluyorsunuz? Fikirleriniz neler..

Güncellemeler:
Tama arkadaşlar güncelliyorum; zeitgeisti izleyip konu hakkında düşüncelerini paylaşacak birileri var mı?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• matrix'i izleyen türk gencim zeitgeist'i izleyerek dünya gerçeğini görmeye de üşenir böyledir bu ülke. Seviyorum sizi gençlik. Böyle devam edin siz.

1|0
    1|0
    • Ya marki böyle deme simdi, herkesin etrafinda senin gibi aydin adamlar gezmiyor, mesele biraz da cevre meselesi..Sen izledin ama bir yorum yapmamissin.Tesvik edici ol biraz, yargilayici degil..

• kızlarla muhabbet edilmez demedim. ben bu kadar eğip büktüm konuyu yeterli

• Ben de Marquis ile aynı fikirdeyim.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben izlemedim hatta duymadım bile ama haksızlık bu. Hangi filmleri mutlaka izlemeliyim diye sorduğumda belgesel film olarak neden önermediniz bana :((((

1|0
    0|0
    • bu biraz politik sayilir, boyle seyler onermeyi dogru bulmadim veya aklima gelmemistir muhtemelen.. Hala gec sayilmaz canim, bu movement sonucta..

• seni de yolcu edersek sasirmam bu hevesle giderse:)

• 2 bolumu var 1. si daha etkileyici

1|0
    0|0
  • Ben izlemedim yaa :(

0|0
    0|0
  • 3ünüde izledim.. dünya'nın bizim olmadığını çok iyi bir şekilde işliyordu.. özel olarak merak ettiğiniz bir kısmı var mı?

0|0
    0|0
  • almanca herhalde hiç duymadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hımmm ben..izleyelim bari..

1|0
    0|0
  • Ben izledim. Zeitgeist'in özellikle dinler tarihi ile ilgili bölümleri güzeldi. Günümüz ekonomisi ile ilgili tasarımını ise pek anlayamadım.(Eşek hoşaftan anlamazmış.)

0|0
    0|0
    • Estagfurullah, olur mu oyle sey..moving forwardta genis genis anlatmis gerci, parasiz sistem oneriyorlardi buna gore..

• anlasildi sen son bolumu izlememissin:)

• Belki son bölümü izlememişimdir. Ancak yine de sabit fikirliyim. Ekonomisiz hayat olmaz.

• Bu dediğin şeyi izlemeyen bir ben kalmışım galiba.Baksana benden başka kimseden ses soluk yok:))

1|0
    0|0
    • Tamam acilen izle madem...3 bolumu var su anda. Degisik bir beldesel-film.Google ile kolayca ulasabilirsin. zeitgeist..-zeitgeist addendum ve zeitgeist moving forward

• Tamam öyle bir geçer zamankiyi seyrediyim bitince hemen netten izlerim:))

• venüs projesi çok ütopik ama olsa nasıl olurdu bilemem belkide güzel olurdu..

0|0
    0|0
  • Ben izlemedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...