Sozlumle Tatil?

Arkadaşlar sozlumun doğum günü var biz isten güçten tatile gidemeyenlerdeniz .. Doğum günü için otelde yer ayirtip sürpriz yapmak istiyorum kafamda su anda bir iki otel var 5 yıldızlı. Simdi ben hayatımda otele gitmedim erkek arkadasimla açıkçası cekiniyorum yanlış anlaşılmaktan . Evli olmadığımız için girişte evlilik cüzdanı falan sorarlar mi bilemiyorum daha girişte morali bozulsun istemem yüzük var ama pek etkili olur mu bilmiyorum. Bir kac sitede okudum hizmetciler sormadan etmeden giriyorlarmış falan diye öyle bir şeyde var mi yoksa otelleri mi kotuluyorlar anlamadum. Birde bu otel rezervasyonu için siteler varmış güvenilir ve uygun fiyatlı hangileridir yardımcı olur musunuz.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldızlı otellerde sormazlar bişey, nüfus cüzdanınız yanınızda olsun yeter

0|0
    0|0
    • Bu süte hakkında fikrimiz var mi

• Çok tesekkur ederim

• rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• sormazlar rixos sungate gerisi yalan

0|0
    0|0
  • 5 yıldızlı otelde sormazlar merak etme kapıda levha var Rçevir girmezler :D

0|0
    0|0
    • Peki site hakkında fikrimiz?

• tabiki var :) öyle kafasına göre girebilirmi sanıyosun her odaya hizmetliler :)

• Bilmediğim için :) tesekkur ederim çok sagolun

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır rahat olabilirsiniz gidin güzel güzel tatilinizi yapın kimlik istenir fakat çoğu lüks otellerde evlilik cüzdanı asla aranmaz güzel bir deneyim olur sizin içinde şimdiden iyi tatiller.

0|0
    0|0
Yükleniyor...