Interstellar filmi hakkında düşünceleriniz?

Bence mükemmel bir filmdi, sizce?

Güncellemeler:
Güncelleme. Ayrıca Respect for Nolan.

1|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Nolan bidaha ne zaman film yapıcak diye beklemedeyim bende. Filmden bir ay sonra stephen hawking in evrenle ilgili açıklamaları, uzayda koloni fikirleriyle ilgili açıklamalarını duyunca sanki nolan ondan değilde o nolandan esinlendi sandım bian refleks olarak. Bu film imax olsaydıda fena olmazdı dedim izlerkende.

0|0
    0|0
    • IMAX ile gösteren sayılı sinema vardı. Mesela Ankara'da Ankaramall AVM'de IMAX gösterilmiş.

• Ankamall in tadilatı biteli olmadı galiba o kadar. Imax versiyonu vardiysa kaçırdım o zaman hiçte hatırlamıyorum ama.

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 saat feda edilebilecek kadar var mı

0|1
    0|0
    • Film seni kendine çekiyor, eğer uzaya ya da bilime ilgin varsa, en olmadı Nolan filmlerinden birini dahi sevdiysen (Inception, Memento vs) bunu da seversin.

Filmi en az 1080p kalitede ve kulaklıkla izlemelisin bu arada. İstersen torrent linklerini verebilirim, altyazıyla beraber.

• Baaaaa-yiiiiiiiL-diiiiiimmmn. Bu senenin en iyisiydi

0|1
    0|0
    • Sinemada izlemediğim için çok üzülüyorum :(

• Ben o kadar ustu kapali konusurken.. Bence yoktu yonetmen ile ayni fikirde oldugumu belirtmek. isterim seninle ayni fikirde olsaydi nolan 3D olurdu 😎

• Ben o konuda Nolan'a kırgınım. Benim sinemada kutsal üçlüm vardır, Tarantino, Kubrick, Nolan.

Nolan üzdü beni. :(

• Bence de mukemmeldi bir daha izleyesim geldi şu an

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Buralarda yorumlayacak çıkmaz

0|0
    0|0
  • Film nasıl bir inception kadar var mı?

0|0
    0|0
  • 1080 p olarak nete düştü mü bu film kardeş.

0|0
    0|0
    • Düştü kardeş. Torrent kullanıyorsan linki atabilirim.

• https://youtu.be/l4o1JkDQ2IY ve https://youtu.be/8di-v-aIbrQ benim iki tane çok sevdiğim çalışma. bunları seversin umarım.

• eyvallah teşekkürler :) ilkini çok beğendim. ikincisini de şimdi dinliyorum.

• The best one

0|0
    0|0
Yükleniyor...