Kızlar, sanat için soyunur musun?

farzet kı bır sanatcısın ve sanat ıcın soyunman gerekıyor ne yapardın ?

2|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Alanım sanat.. ve soyundum.

5|2
    26|10
    • bedenim başkalarına sergileyemeyecek kadar özel ister sanat ister başka şey asla yapmazdım

• Kiskanc kezbanlar eksi vermis...

Cahiller bilmez, desen calisirken en iyi ve en zoru beden cizmektir. Sanatci bedene dogal ve sanat olarak bakar kimse bu arkadasi seks objesibolarak gormedi.

Ne yazik ki bu ulkede her sey geride oldugu gibi sanat anlatisi da geride. sanattan anlayan yok.

• Tövbe yarabbi kıskanc kezbanlar nedir.
      Eski verenler, vücudun başkasına segilenmesine karşı olduğu için vermişler.
      Bu kadar basit olmayın ''kezban'' ne yaa.
      Erkekler kızlarla dalga geçmek için söylüyor., sizde destekliyorsunuz.
      Ha mesleğini o kadar seviyorsan soyunursun, ne diyelim biz şimdi.
      Başarılar.

Kızlar Ne Diyor 80

• Hayır, böyle birşeyi yapabilirmiydim? diye çok sordum kendime. Demek ki yapamamışım çünkü hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Sanat için soyunma, baban için giyin.

2|0
    1|0
  • soyunmam
    Medeniyet dediğin açmaksa bedeni, demek ki hayvanlar insanlardan daha medeni.. Mehmet Akif Ersoy

3|0
    0|0
  • asla soyunmam soyunanlarda itici geliyo bana para kurbanı bence. ben tiyatroculuk okuyorum eğer dizilerde filan oynarsam öpüşme sahnesinden ileri kaçmam öpüşmekte itici ama seviyorum :(

2|0
    0|0
  • Sanat için soyunulsaydı önce Mona Lisa soyunurdu.

0|0
    0|0
  • Hayir asla soyunanlarida gebertesim geliyo herkezin vucüdu ozeldir herkeze acip gostermek ne kadar iyi birsey olabilir?

2|0
    0|1
    • herkesın senın gıbı dusunmedıgı bellıde madem ozelı ıse sen neden karısıyorsun? ya da dovesın gelıyor

• Hayir oyle demiyorum yani vucüd her insan icin ozel biseyidir acmak sacma geliyo
      Neden dovesim geliyor cunku gunaah ve bunu takmayan cok ya da bilmemezlikten gelmek ne diyim..

• hmm anladım

• Soyunurum. Soyunmuslugum da var.

0|0
    0|0
  • Sanatın çıplak bedenlere ihtiyacı yok bence hersey insanların zihniyetinde

3|1
    0|0
  • Soyunmam

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

1|3
    0|0
    • tamam soyle dıyelım soyunmadıgın ıcın butun karıyerın bıtecek o zaman zırveden dıbe duseceksın bunu dusundun mu?

• Umrumda değil. Zaten bu mesleği seçmem :) günah denen haram denen bir olgu var

• haklısında benı yanlıs anlama ama artık o olgu dedıgın sey kımsenın umrunda degıl sende hıssetmıssındır

• Soyunmam

0|0
    0|0
  • Canım isterse sanat için de soyunurum. Zaten kış ayları dışında giyinmek çok saçma. Ne var ki herkes çıplak gezse?

0|0
    0|0
  • Yok ben soyunmam. yani utanirim ve aile yapimiza da uygun değil. aileden once elhamdulillah Muslumaniz ve oyle seyler yakisikalir olaylar davranislar değil.

1|0
    0|0
  • soyunurum da sevgilime sanata değil

2|0
    0|1
  • O kusursuz vücudumu her yigide göstermem Hıh

1|0
    0|0
  • "Evlenmeden olmaz " derim

0|1
    0|0
  • ahlaklı kişi herkim olursa olsun kendini degiştirmez ama koca bir ama bırak sanat bir tarafta dursun şimdi millet para için anasını boyar babasına satar...

0|0
    0|0
  • İnsanların özelinin göz önünde olmasına karşıyım böyle dizi veya programları da izlemem cevabım doğal olarak hayır olur..

0|0
    0|0
  • Hayır asla

0|0
    0|0
  • Ben utanırım, bide çizen ben değilsem başkasına seyirlik niye edeyim kendimi.
    Anca önemli bir konusu olmalı. Alacağın paraya, vereceğin mesaja değmeli.
    Yoksa saçma.

0|0
    0|0
  • eğer sanat alanına giriyorsan sonuçlarını bilerek gireceksin gerçekten o mesleği yapmak istiyorsan sonuçlarına katlanacaksın soyunacaksın da kapanacaksın da sevişeceksin de delireceksin de

0|0
    0|0
  • Sanat soyunmak degildir. insanlar populer olmak icin soyunuyor. hayir soyunmam

0|0
    0|0
  • tövbe tövbe.

sanat manat bu işin bahenesi arkideşleğ

inanmayın.

0|0
    0|0
  • Ne sapıklar var arkadas gecenin bu vakti bir zibarin yatin mk.

0|2
    1|0
  • Bölüm başına 50-100 milyar alan oyuncunun " sanat için soyunurum." cümlesini ciddiye almamalı :/

0|0
    0|0
  • ne sanatı ya sanat bahane kaşınıyor onlar

1|1
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Asla.

0|0
    0|0
  • kocamdan baska kimse ve hicbirsey icin soyunmam

1|0
    0|0
  • Soyunmasına soyunurum da ha patates çuvalı ha ben. Ikimizi ayırt edemeyebilirler.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    50
Yükleniyor...