Yazarlar ve kitaplar?

Okuduğunuzda sizde büyük bir etki yaratmış bir kitap var mı? Veya her kitabını okuduğunuzda etkilendiğiniz bir yazar var mı? Evet, o diğer yazarlardan çok farklı, dediğiniz bir yazar var mı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• halit ziya mavi ve siyah derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• paulo coelho - yazar olarak bu - bana göre hem sanatını hemde insanlığı icra eden biri
    ( mevlanadan esinlenerek yazdığı simyacı dünyada en çok satan kitaplardandır şimdide aldatmka diye bir kitabını okuyorum şu an çok güzel gidiyor)

kitap olarakta tolstoy diriliş harika bir roman dünya klasiği

0|0
    0|0
  • İlmin Beldesi Hz. Ali - Necip Fazıl Kısakürek

0|0
    0|0
  • Emrah Serbes okumaktan keyif alıyorum.

0|0
    0|0
  • yazar ömer hayyam var

0|0
    0|0
  • Augustinus'un İtiraflar kitabı..

0|0
    0|0
  • Tabiki suç ve ceza

0|0
    0|0
  • Cin Ali Okulda
    Çok etkilenmiştim kısaydı ama özdü sonunda ağlamıştım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kusma kulübü-mehmet eroğlu, hakan günday

0|0
    0|0
  • Dostoyevski suç ve Ceza... hayatımı değiştirdi diyebilirim... kitabı okuduktan sonra insanları okumaya başladım ve tahmin edersin ki çok şey kattı bu bana...

0|0
    0|0
    • Hep kütüphanemde kalmış, bir türlü okumaya fırsat bulamadığım bir kitaptır. Sakıncası yoksa kitapta seni etkileyen şeyi anlatır mısın?

• bn okuyamadım onu ya :(

• Anlatamıyorum ben onu... nasıl yazmışlar bilemiyorum o kadar tuhaf bir büyü var ki içine işliyo ve öyle kalıyo.. sadece şunu söylemeye çalışayım.. herkes göründüğü gibi değil kendi içinde bir cezanın bedelini öderken, sürünüyo ne yaparsa yapsın işlediği suçun cezasını kendi kesmekten kurtulamiyo.. yakalanmasa da kendi Vicdanından kacamiyo.. aslında bunu benim soyleyemedigim şekilde anlamanı istemem kitaba cidden haksızlık olur.. oku mutlaka ama ruhunu katarak okuman gerekiyo...

Yükleniyor...