Hangi müzik aletini çalmalıyım?

Arkadaşlar sınava hazırlanıyorum şu an başlayamasamda sınav sonrası bir enstruman çalmak istiyorum kendimi geliştirmek istiyorum uzun boyluyum ellerim büyük parmaklarımda uzun piyano veya viyola olabilir sanki ama piyano denedim biraz zordu fikirlerinizi alabilir miyim?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilk önce enstrüman öyle seçilmez bir kaç ay eğitimden snra eline aldığında sıkılacaksan o senn enstrümanın değil demektr o yüzden sana tavsiyem bir kaç müzik aleti satan yere gidip enstrümanlara bak hangisi elinde kalbinde bişeyler hissettirirse onu al

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim umarım fikrim işine yarar ben yaşamıştım çnki

Erkekler Ne Diyor 9

• Kanun veya Keman derim ben, ikiside harikadır, evrensel dersen keman. Olağanüstüler ya... Piyano&viyola severim de.. başka birisi ol sen bunlara eğil :)

1|0
    0|0
  • Hangisini istersen, kulak zevkine ve senin özelliklerine kalmış bir şey ama benim favori enstrümanım piyanodur. Sesi harika ve çalması da çok zevkli, bunu düşünebilirsin. :)

0|0
    0|0
    • Bende çok severim ama sürekli çalabilmem için kaliteli bir piyano satın almam gerek o da masraflı :/

• Aslında illa piyano satın almana gerek yok. 350 tl civarında elektronik piyanolar (kısaca org) var yeni başlayanlar için ideal. En azından 1,2 yıl kullanabilirsin sonrasında ise eline para geçerse 5,6 bin tl verir akustik bir piyano alırsın ya da sadece 600-700 tl verip daha büyük bir elektronik piyano alırsın. Bunu değerlendir bak. :)

• saksafon
    kamış
    bu gibi şeyleri üfleyebilirsin :)

0|1
    1|0
    • İstemeden güldüm sndldçdjd :D:D'ddd

• Yok yok öyle Düşünmedim yaa başka bir anı geldi aklıma ya eski sevgilimde saksafon meraklısıydı ondan şey ettim anısı varda :D:D

• @HBravo saksafon meraklısı sevgililer içimizde ukte olarak kalmıştır hep :D o yüzden tavsiye ettim :)

• keman piyano

0|0
    0|0
  • Piyano çal.

0|0
    0|0
  • Darbuka isteyeceğini sanmam üzgünüm yardımcı olamıcam :)

0|0
    0|0
  • hangisine yatkınsan ve ya hangisi sana daha sempatik geliyorsa onu seç.

0|0
    0|0
  • Saksafon olabilir.

0|0
    0|0
  • Saksafon

0|0
    0|0
    • Neden saksafon birkaç kişi yazmışta? Bir nedeni var mı?

• Erkeklerin en sevdiği çalgı aleti :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Çello çok zarif bence

1|0
    0|0
  • keman

0|0
    0|0
  • Ayyy aklıma çeliğin.. öff yA. Yaylı çalgı denince birden gözümün önüne geldi.
    Piyano daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Gitar<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...