Atatürk'ün hayatı hakkında kitap önerebilir misiniz?

Atatürkün hayatı hakkında lütfen tarafsız olsun kitap ismi önerirmisiniz?

Güncellemeler:
hepsini araştırıcam arkadaşlar daha eski yazımlar tercihim lütfen

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• herhangi bir siyasi isim hakkında tarafsızkitap bulman çok zor ancak atatürk hakkındaki temel referans kitap her zaman şevket süreyya aydemir'in tek adam üçlemesi olmuştur.

0|0
    0|0
  • cok fazla var

0|0
    0|0
  • Atatürk ve Atatürk diye bir kitap var cok önceden okumustum ama guzel detaylı olarak hersey anlatılıyor Atatürk'ün sevdiği şarkılara yemeklere kdar hersey var ıcınde :) Orhan Bayrağın kitabıydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Atatürk'ün yaptıklarını yorumlayanların tamamı taraftır.

Yaptıklarını öğrendiğinde ki biliyorum diyeceksindir ama bilmediğine bahse girerim tam resmi görürsün.

Atatürk devrimlerinin çoğu ya gizlenir ya saptırılır.

Hepsi bir bütünlük içindedir.

0|0
    0|0
  • Yüksel Mert ve Cengiz Açıkgöz'ün yazdığı "Atatürk'ün Liderlik Sırları" diye bir kitap var, tam olarak hayatı sayılmaz ama Atatürk hakkında çok şey öğrenirsin.Zaten önemli olan Atatürk'ün okduğu okulları, yılları falan ezberlemek değil, önemli olan Atatürk'ü anlamak..Bunun için de, "Nutuk"'u öneririm.

0|0
    0|0
  • Atatürk'ün en yakınındaki isim, Gazeteci Falih Rıfkı Atay'ın "Çankaya" isimli kitabını okumalısın.

0|0
    0|0
  • Hepsi taraflı tarafsız kitapı nutuk

0|0
    0|0
  • Nutuk

0|0
    0|0
  • afet inan ın ataürk ve hatıralar belgeler hatıratı

0|0
    0|0
  • Bir yabancının gözünden de okunması açısından:

Lord Kinross - Ataturk

0|0
    0|0
    • yabancının gözünden daha iyi

• haklısın yanlız zaten kitap okumak bile yanlı bir eylem ki senin parmak izlerin değer sayfalara açmak gerekirse aynı cümleyi bile herkez kendi doğasıyla yorumlıcaktır bu kaçınılmaz Ben tam anlamıyla Atamın bildiklerini bilmeden hislerine dokunmadan onu anlayamam objektif bakarak en azından gerçekten o ileri görüşlü kişilikten bişeyler kapmak niyetindeyim desem doğru olur

• niyetin iyiymiş, devam

• Bu konuda tarafsız bir kitap bulman çok zor.

0|0
    0|0
  • "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Hayatı"

0|0
    0|0
Yükleniyor...