Telefonuma nasıl film indirebilirim?

Yarın yolculuğa çıkıyorum.İzlemek istediğim filmleri telefonuma nasıl indirebilirim bilgisi olan söyleyebilir mi?
Telefonum Note 3

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Tubemate den youtube üzerinden indirw bilirsin mp3 film ve hangi boyda bakmak istiorsan o boydan indire biliyorsun üstelik ücretsiz bende samsung kulaniorum ve filmlerimi dizilerim musiklerimi hep irdan indiriorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Film indir hd. Film izle Hd.

0|0
    0|0
    • Virüssüz mü?

• Google play de ne yazık ki hiçbir ama hiçbir programın ne yazık ki virüssüz tertemiz olma ihtimali yok. Bu bir gerçek ancak ben daha önce bu iki programdan herhangi bir problem yaşamadım.

• tamam teşekkür ederim

• youtubeye tarayıcıdan girersen youtube nin başına ssyoutube yaz oradaki format biçimlerinden birini indirebilirsin.

0|0
    0|0
    • Hiçbir şey anlamadım :(

• Haha peki denicem.

• yukarıda dediklerimi sırasıyla yap yeterli olacaktır olmazsa söyle çaresine bakarız, ben öyle indiriyorum.

• Vlc media playeri indirip dvd dosyalarını kopyala yapıştır yöntemiyle yükleyebilirsin ya da bilgisayar ortamın varsa idm ya da ilivid proğramlarını indirip youtubeden filmleri indirip telefonuna yükleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Bilgisayardan indir, telefonu kablo ile bilgisayara bağla, kutunun içinde vermişlerdir bir ucu USB diğer ucu telefona uyuyor zaten, kopyala yapıştır yap, iyi seyirler.

0|0
    0|0
  • Torrentten indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • full film mobi yaz ordan indir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...