Erkekler, itiraf edin erkekler var mııı?

Hani böyle hayranları ve onları çok yargılıyorsunuz nefret edip küfrediyorsunuz ama sevdiğiniz şarkıları vardır bence.

Objektif olun lütfen. One Direction veya Justin Bieber'ın sevdiğiniz bir şarkısı var mı? Varsa ne? Ayrıca son albümleri çok olgun objektif olarak biraz dinleyin lütfen:)

Kötü ve kaba yorum yapanları şikayet edip dislike yapacağımı biliyorsunuz. Onu geçtim SAYGILI olmayı becerebileceğinizi düşünüyorum.

Güncellemeler:
Mesela benim de saçmasapan şarkıları sevdiğim veya nefret ettiğim şarkıcıların şarkılarını dinlediğim oluyor:D

0|0
10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• one direction şarkılarını sevmezdim arkadaşım dinleyince arada bende dinliyorum ama justin biber mi asla :d

1|0
    0|0
  • Yoo niye inkar edeyim Justin Bieberin şarkılarını severim.

1|0
    0|0
    • İşte böylelerini seviyorum:)

• ergen takımı ondan itici geliyor ama hiç dinlemedim müziklerini bilemem.. mesela bir ''beatles'' değil

0|0
    1|0
  • Sevdiğim birşeyi inkar etmem

1|0
    0|0
  • Justin bieberi sevmem. Sebebi evde anne babasından daha çok seven dinini bilmeyen ama justini her şeyi ile bilen bir nesil yetişmesini istemem. Biz asımın nesliyiz.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dinlemem. Umrumda bile değiller.

0|0
    1|0
  • http://vocaroo.com/i/s1rdiFAo1fzo

ilk 30 saniye candır.

0|0
    0|0
    • Ehehehe güzel bir yorum teşekkür ederim :):) ben de JB hayranı değilim ama şarkı baştan sona çok güzel bence:) Backpack ve Wait For A Minute dinle çok tavsiye ediyorum :)

• Sen bilirsin bahanen güzelmiş:D

• Yok cidden şimdi başlarsan link atmaya 2 güne anca biter.

• Hiç Birisini Dinlemedim Gerekte Duymuyorum

0|0
    0|0
  • Dinledim Hoşuma gitmedi tarzıma uygun olmadıgı icin dinlemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...