Hindu film sektörü?

uzun zamandir Hint filmleri piyasayi kasip kavuruyor. adini da hollywood rakibi olsun diye bollywood koymus adamlar ve bencede guzel yapmislar. 3 ya da 4 adet filmlerini izledim. izledigim tun filmlerde butun konular vardi , dram ask macera aksiyon muzikal vs vs. hepsini icinde barindirmasi ve surukleyiciligi harikaydi. peki sizin Bollywood hakkındaki fikirleriniz dusunceleriniz nedir ? hangi filmleri izlediniz ve öneri filmleriniz var mı ?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle aynı fikirdeyim. Sömürü ülkesi ve bunu bile çok güzel anlatmışlar filmlerinde. Aamir Khan izlemelisin. Gerek senaryolar gerek oyunculuk giderek güzelleşiyor. Müzikale gelince dansları günden güne modernleşiyor:)

0|0
    0|0
    • 3 idiot , benim adim khan ve ghajini izledim. o adam yaradilisiyla bile bir başyapit :) bu kdr farkli rolü bir filmde oynayan birini ben gormedim :) danslari evet guzel ve modern ama cok uzun tutuluyor :)

• Teşekkürler :-)

• ricaa ederim ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok severim shahrukh khan, aamir khan ve priyanka chopra hayraniyim. Nerdeyse bütün filmleri izledim. Aklimda şu an Barfi, ghajini, kal ho na ho, jab we met, channai express var izlemeni tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Dansları daha güzel

0|0
    0|0
    • ben genelde o dans sahnelerini atliyorum :) guzel ama fazlaca uzatiyorlar :)

• 1 kere izledim ama sarmadı pek :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...