Oyuncu olmanın en iyi yolu nedir?

Mimiklerimin iyi olduğunu düşünüyorum ve tiyatral yeteneğimde epey var oyuncu olmak isterdim ama buna nerden başlıyacağımı pek bilmiyorum açıkçası

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben bir ajansa kayıt olmustum ama bolum oyuncusu olarak değil sadece figuran olarak oyuncu cagırıyolar sende öyle bir yere git bir kere gittim ben sonra sureklı aradılar falan bu defa gitmedim ama öyle öyle baslarsın gibi geliyo eğitiminde varsa bir sekılde yönetmenin falan dikkatini cekersin. Ama ben mesela sanat okuluna gitmeyi dusunuyorum sende öyle bsey yapablirsin

0|0
    0|0
    • Ben o ajanslara gittim para tuzağı diyorlar hep sanat okulunada gitmek isterdimde işte

• Bilmiyorum ben hic para vermedim fotografımı ajansta cektiler dısarıda cektirmedim

• Hangi ajans ki o

• Sektörden biriyle yat :):) şaka maka bir yerden bağlantı kurmaya çalış ne bileyim kendi vinelarını falan çek Youtube falan koy izlenme sayın dikkat çekerse olabilir orn.. Aslı Güngör... Tamam o şarkıcı ama oda öyle unlu oldu.. Ya da acunun programına katıl herhangı birine. Acunun gözüne girersen mutlaka olur o iş ;);)

0|0
    0|0
    • Artık böyle mi oyuncu olunuyo yani :)

• Ben dikkat ediyorum şöyle sektör aynen öyle oluyor. Acun da dikkat çeken herkes ünlendi ya da acun un ekibinde. Ve ya halil söyletnez aykut elmas barbaros dikmen ve bunun gibi çoğu vine çekerek ünlendi

• İyide onların gelecekte pek bir yeri yok öyle halil falan bildiğin soytarı onlar sirke eleman olarak girmek istemem

• Oyuncu olmanın en güzel yanı tüm meslekleri yapabilme imkanın olması :)

0|0
    0|0
  • artistlik yap :D

0|0
    0|0
  • Ajansa kaydolman gerekiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tiyatroya git mümkünse sahnede ol. Kendini geliştir ve porfosyonel ajanslardan birinden eğitim al. yeteneğin varsa kesinlikle bir kapı açılır.

0|0
    0|0
  • Dizi filmlerde oynattığım 2 arkadaşım oldu. Tanıdığınız varsa figüranlıkla başlar, sonra daha ön plana geçersiniz. bir anda hopp diye kimse kimseyi esas abi rolüne getirmez.

0|0
    0|0
  • O kadar basit değil bir hocaya görün

0|0
    0|0
  • Bu işlerle ilgilenen herhangi bir ajansa başvur dostum.

0|0
    0|0
  • yaksıklı olmak

0|0
    0|0
    • En basiti ersin korkut yakışıklımı alakası yok bencede neyse

• Ajansa yazil kardeşim gerisi gelir

0|0
    0|0
    • Sence olur mu?

• tamam kardeşim rahat ol ne istersen sorabilisin yolun açık olsun

• Eyvallah abi