Türk İslam Sentezcileri mi Turan- Türk Birliği mi?

Gagavuz Türklerini bilir misiniz ülkücü İslamcı geçinen arkadaşlar Azerbaycan ile Rusya arasındaki savaşta Azerbaycan à yardım ettiler. Ama Hristiyan dılar din kardeşlerini değil kan kardeşlerini desteklediler. ne demek müslüman olmayan Türk olamaz. bizim dini inancımız olmasa kanımızı mı değiştirecez. saçmalamayın lütfen önceliğimiz her zaman Türk Birliğidir.
Türkün dini İslamdır Her Türk Müslüman diyenler aramızda kin öfke salarak Türkü birbirine kırdırmaya çalışanlara müsade etmeyin. İslam sentezcileri o ellerini Türk Birliğinden çeksinler. Atamız Oğuz Hedef Turan Rehber Göktanrı demedi Türkü Türk oldugu için sevdi Turanı kurdu. Iste boyleleri yuzunden dunya turkleri birlesemiyor. Musluman olmadigi icin diger turkler yabanci muamelesi goruyor. O kadar araplastirilmisiz ki; eski turkce lahitleri bile arapca degil, gavur diyip kirmisiz zamaninda... eger turklugun, kanin degerini bilseydik, bugun İSLAM birligi diye ugrasmaz, coktan buyuk turk devletini kurmustuk...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• İkisini de istemem. Ben en saf hali ile hoşgörünün olduğu ve herkesin fikirlerini söyleyebileceği liberal özgür demokrat bir ortam isterim. Kimsenin birbirini inançları üzerinden aşağılamadığı özellikle de

Sonuçta hepimiz insanız. Gerek yok böyle şeylere

Tesadüfen doğarken sahip olduğum bir şeyle de gurur duymam. Irkçılıktan nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • Milliyetçilik ırkı vatani bayrağı olmayanlar için kötüdür sen ozaman yaşama bence bu dünyada hayvanların birde babası belli olmayan insanların milleti ırkı olmaz

• Ne olabilir ki buradan yazsanız

• ya nolur kötü bir şey değil sapıkça falan lütfen dedim bak rica ediorum çok sevineceksin :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Şuanki türk İslam sentezi, tamamen araplaşma sentezidir,

0|2
    0|0
  • Tabiki türk Birliği. Ben şu lafa katılmıyorum. "Allah müslüman türkü korusun.." müslüman olmayanı?

0|1
    0|0
  • turan aşkına bir fotoğraf atta görelim ne kadar türksün hadi bakalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...