Okumayi sevenler bakabilir mi :) ?

Okumayi çok seviyorum kesinlikle okumalisin dediginiz bana birşeyler katabilecek öneri romanlar istiyorum teşekkürler :)

1|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• kısaca söyleyim kahraman tazeoğlu ve canan tan kitapları hepsini okumalısın bir başlasan 1 ay içinde rahatlıla bitirebilirsin sürükleyici bir kitaptır elinden bırakamıyorsun yani

0|0
    0|0
    • Ahh Canan Tan az mi aglatti beni :)

• Canan Tanin tekrarladigi konusuna bende katiliyorum maalesef.

• evet onlar var tabi aslında ikisi de farklı birbiriylen çok uyuşuyor da ama şu var ki gerçketnde güzel yazıyorlar severek ve beğenerek okuyorum ben normalde kitap okuyan birisi değildim ünide edebiyat hocası ödev vermişti kitap okuyup özetliyeceksiniz diye bende hocam kitap okumayı sevmiyorum okuyamam demiştim ve canan tanın piraye kitabını söyleyince bu kitaplan okumaya başladım kitap okumayan ben 2 haftada bir kitabı bitirebiliyorum :))

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 8

• dostoyoveski- kumarbaz
    oscar wilde - dorian grayin portresi (sansürsüz baskısı da var ama daha onu okumadım)
    jane austen - gurur ve önyargı
    sunay akın - geyikli park
    sir arthur conan dolye - sherlock holmes serisi (9 kitap)
    reşat nuri güntekin - çalıkuşu (eski basım olmalı, ince kitap olanlardan değil)
    bu kitapların hepsi bende iz bırakmış kitaplar. okurken hepsinden de büyük keyif aldım. iyi okumalar :)

0|0
    0|0
  • Cennete Otostop
    Kış Bahçesi
    Kayıp Gül... Aklıma gelenler bunlar şimdilik..

0|0
    0|0
  • Wattpad var. gir bol bol oku..

0|0
    0|0
  • Anna karenina, milenaya mektuplar, kürk mantolu madonna..

0|0
    0|0
  • sol ayağım christy brown

0|0
    0|0
  • Olasılıksız ı oku bence

0|0
    0|0
  • Ejderha dövmeli kız gerçekten çok orjinal ve sürükleyicidir öneririm.

0|0
    0|0
  • Kristin hannah bütün romanları muhteşem okumani tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...