Toplumda en çok kimleri eleştirirsiniz? Niçin?

Toplumda en çok kimleri eleştirirsiniz? Niçin? Sebepleriyle eleştirirseniz sevinirim. Bir de bugün bir kitapta okudum en çok işini iyi yapanlar eleştiri alırmış sizce?

• Devlet
    35% (9)47% (9)40% (18)Oy Ver
  • Asker
    12% (3)5% (1)9% (4)Oy Ver
  • Eğitimciler(öğretmen,mlli eğitim bakanı..)
    31% (8)11% (2)22% (10)Oy Ver
  • Sağlıkçılar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    22% (6)37% (7)29% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
erkeklerimiz mi eleştiriyor sadece,bayanlara hiç mi eleştirmiyor?çok şaşırdım gerçekten

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• kimde bi çarpıklık görürsem eleştiririm hiç affetmem.bende bi çarpıklık görülürse eleştiriyi kabul ederim.sadece eleştir kendin eleştirilmekten kaçın.olmaz.velhasıl kelam nerde bi eksiklik görürsem eleştiririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Tayyipi eleştiririm ve tayfasını.Adam ülkeyi kurtardı sanki artistliğe bak sen.Kimi kandırıyon oğlum sen ya.ş.k . Milletin şerefini onurunu iki paralık ettiler.Neyse uzar bunun faturası daha sonra keserim.Askerler kendini bozdu zaten iyice bide ergenekon falan çıkardılar insanların kafasında hep soru işaretleri var.Derinlemesine düşünürsek asker ne yaptığının farkında değil bizi kandırıyolar.Sağlık sektörü ticarete atıldı zaten.Paran yoksa işin zor ya hastane sana hapis olcak yada iyi bakılamıcaksın.Eğitimcilerin bi kısmı zaten eğitilemeyip eğitme görevi verildiği için neye uğradıklarını şaşırıp bide maaş derdiyle uğraşmalarıişin acaip bi kısmı. işi meslek olarak görenler var.Bu yanlış çünkü bu kutsal bi görevdir.Kısacası Dünyanın her konuda içine ettiler...Daha eleştirirdim ama uyucam artık.

1|0
    0|0
  • Doğal olarak muhteşem yönetimimizi eleştiririm. Mahalle ağzıyla yönetilen bir halkız şunun şurasında. Anamızı da alıp gitmemiz bekleniyor sanki...

2|1
    0|0
  • kimse sağlıkçıları eleştirmemiş hayret edilmesi gereken bir olay

1|0
    0|0
  • gazateciler,siyasetçiler ve sanatçılar...size katılmıyorum...yaptığı işi layıkıyla yapamayan eleştiri alır...sağlıklı bebeğin doktora şihtiyacı olmaz...

1|0
    0|0
  • ... Sorumsuzları !

2|0
    0|1
  • kendi söylediğine kendi de inanmayan eleştirmen siyasetçileri eleştiririm.

1|0
    0|0
  • işini iyi yapmasını yada normal yapmasını geçtim kötü yapmasalar bari. hayatı daha da zorlaştırmasalar.

0|0
    0|0
  • Eleştiriyi hak eden herkesi eleştiririm. :)

0|0
    0|0
  • ünlüleri, yazarları, aydın geçinenleri, üniversite mezunu olup beynindeki örümcek ağlarını hala temizleyememiş herkesi, ezberci ve fotokopici eğitim sisteminin yetiştirdiği herkesi, ben işimi yaparım gerisine karışmam zihniyetindeki herkesi, çıktığım çocuğa istediğim işkenceyi yaparım katlanmak zorunda zihniyetindeki her kızı, şu kızı yatağa atayım sonra acaba kime yönelsem aklındaki her erkeği ve ... daha saymak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • +1:)eskiden yazarlar halkı nasıl etkilermiş şuan aydın kesim konuşamıyor mu yoksa aydın kesim mi yok?

• aydın yok. olsaydı gözlerimizi açacak en azından 1 kişi olurdu.

• çünkü çoğu sorunun çözümü o insanların elinde

0|0
    0|0
  • İşini iyiyi geçtim standart şekilde bile yapamayan herkesi eleştiririm ama eğitimcilerin kesinlikle kendilerine çeki düzen vermesi gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • hakedeni eleştiririm

0|0
    0|0
  • ben en çok fatih hocayı eleştiriyorum...hala hakan balta,aydın yılmaz,gökhan zan,ayhan akman bu takımda...garip...

0|0
    0|0
  • garsonlar ye ahcılar...temizlik ve hizmet..

0|0
    0|0
  • Minibüsçüler

Taksi şöförleri

Sadece eleştirmek için bil çok geç artık.

0|1
    0|0
  • en çok eleştiri yapanları eleştiririm...hoşuma gidiyor...

1|0
    0|1
  • A: Devlet

0|0
    0|0
  • hakın tamamını söylediklerimiz ,inançlarımız ve davranışlarımızın tutarsızlığından dolayı.

0|0
    0|0
  • hüseyin ç. Gitti

Nimet ç. Gitti

Ömer d. Gitsin

Itır ç. Gelsin =D

0|0
    0|0
    • :)bu büyük yük becerebilir miyim bilmiyorum:)

• :)parti işine girmekten hoşlanmam,ben paryi tutmam benim düşünceme göre bir parti yol,ben barış ve mutluluk partisi istiyorum,doğu,batı diye ayrılmasın,zengin,fakir diyede,müslüman,gayrimüslüm,türbanlı,türbansız diyede ayrılmasın,ben insanları hepsi ortak noktada buluşsun partisi istiyorum:)

• cennet öyle ablam =D

• siyasetçileri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Matematik öğretmenimi! =)

1|0
    0|0
  • aldatan erkeklerı eleştiriyorum çunku ben de aldatıldım

0|0
    0|0
    • Sana saygı duyuyorum ama bundan daha önemli sorunlar var seçeneklerde. :)

• yapmadıgım şeyı nıye işaretlıyım:D

• yapmadıgım şıkkı laf olsun dıye işaretlemedım ayrıca en cok yapdıgımı yazdım sen nıye rahatsız oldun

• Sagopa kajmer ve kolerayı elestiriyorum ve onlar gibileri , devleti elestiriyorum , ergenleri elestiriyorum elestir elestir bitmiyor

0|0
    0|0
  • bencil tamamen kendileri dışında kimseyi düşünmeyenleri

1|0
    0|0
  • A.

0|0
    0|0
  • dindar gecinenleri

0|0
    0|0
  • işini iyi yapanlar kıskanıldıkları için çok eleştiri alırlar diye düşünüyorum ben

0|0
    0|0
  • Hayvanlaşmış insanları eleştiririm.

0|0
    0|0
  • Eğitimciler(öğretmen,mlli eğitim bakanı..)...

0|0
    0|0
  • Eğitimciler(öğretmen,mlli eğitim bakanı..)

0|0
    0|0
Yükleniyor...