Aranızda metalci olan var mı?

Aranızda metalci olan var mı? Gözlemime göre toplum özellikle Türk toplumu biraz dışlıyor gibi garipsiyorlar bitek ben mi öyle düşünüyorum?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• ben bır ara metal alımınyum dograma ışı ıle ugrastım hayırdım dogramamı yaptırcan eve fıyatları bılmıyorum tam olarak ama m2 den anlarm bırde nıye dıslıyorlarkı her meslek bence ayrı guzellıgı var bıraz agır meslek kabul edıyorum

0|0
    0|0
  • kimin neyi dışladığı çok da onemlı değil. zaten sevdiğin ortamda bulunursan kimin neyı dışladığı pek de onemlı olmuyor

0|0
    0|0
    • Benimde umrumda değil doğru mu yanlış mı düşünüyorum diye sordum

• insanlar ozellıkle bızım halk eğlenmeyı kısıtlamayı pek sever mutluysan no problem :D

• Argon kaynak var

0|0
    0|0
  • Divinity Amorphis Favorim
    Klasik olarak Heavy Met.
    Metallica Pentg. Uzar gider Dışlanmak iyidir. ;)

0|0
    0|0
  • arada cok dinledigim oluyor... onceden hergun dinliyordum..

0|0
    0|0
  • Bari onu almayalım dedik

0|0
    0|0
    • Zaten birçok insan dışlanıyor bide onları dışlayınca alın size önyargı toplumu

• Hollanda'da büyüdüm ben buraya gelince şaştım kaldım gayet de dışlanılıyor

• Hmm ordan gelince tabi şaşıracaksın

• Benim yaşımdakiler sever ben dahil 30 yaş altı pek tanımıyor

0|0
    0|0
  • arkadaşım demirci. o sayılıyor mu

0|0
    0|0
  • Ben sanayide metalciyim kimse dışlamiyor

0|0
    0|0
  • Ben metalciyim asrin metalde calusiyorum😁

0|0
    0|0
  • Metalcileri severim ama kendim değilim.

0|0
    0|0
  • Üstünemi çekecen

0|0
    0|0
  • sende mi garipsiyorsun. ben rock-metal dinlerim.

0|0
    0|0
    • Garipsemiyorum bende öyleyim ama insanlar biraz korkuyor benden çok umrumda değil gerçi

• 20 yıldır dinlerim. hiç kimse garipsemedi. yaşadığın yerle alakalı olabilir.

• ben tenekeciyim

0|0
    0|0
  • sayısalcı var olurmu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir insanın "metalci" olarak tanımlanmasını anlayamıyorum. Bu sadece benim de bazen dinlediğim müzik türü.

0|0
    0|0
    • Şöyle diyim yaşam tarzı haline getirildiğinde metalci olunuyor yoksa klasik müzik dinleyende klasik bir insan gibi bir saçmalık olmaz değil mi onun gibi bir şey

• birazcık ben :D

0|0
    0|0
  • küçükken metalcilere özenmedigimi söylemeden edemiycem :))

0|1
    0|0
  • Okuyoz biz ya

0|0
    0|0
  • kimin ne düşündüğü neden umrumda olsun ki müzik tarzım kimseyi ilgilendirmez sonuçta

0|1
    0|0
    • Tabiki ilgilendirmez umrumda da değil kimse ama sadece acaba ben mi yanlış düşünüyorum diye merak ettim

Yükleniyor...