İzlediğiniz yabancı diziler?

şu an izlemekte olduğunuz veya izlediğiniz yabancı dizileri söyler misiniz?

Benim şu an The Flash'ı izliyorum ve her bölümünü heyecanla izliyorum. Çok güzel bir bilim kurgu dizisi yeni bölümlerini her hafta sabırsızlıkla bekliyorum..

Önerilerinizi bekliyorum bayanlar baylar :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• forever supernatural

0|1
    0|0
  • valla ben vampir günlüklerini izliyorum her şeyi dozunda bir dizi. hannibal olabilir o da çok taş. bilim kurgu dersen true blood diyomuşum ahahahasdf

0|1
    0|0
    • vampir günlükleri ismi hoşuma gitmedi :D hannibal efsanesini biliyorum filmlerini izlemiştim ama o bilim kurgu dediğin filmi hiç duymadım :D güzel mi? :P

• valla bilim kurguya mı giriyor anlamadım da true blood ı erkekler daha çok seviyor. bir iki bölüm izle bakalım beni cok sasırtıyor o dizi. dalga mı geciyorlar diye düşünüyorum hep

• En kısa zamanda bir kaç bölüm izlerim :D

• Gotham, hemlock grove, hannibal, doctor who, shameless
    Dizi olarak görüntü açısı, efektler, müzikler, konuların işlenişi filmden farkları yok.

0|1
    0|0
  • supernatural : bilim kurgu korku
    Beauty and the Beast : dram suç
    The Vampire Diaries : dram fantastik korku
    Smallville : dram bilim kurgu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Breaking bad'i izle eğer izlemediysen.

0|1
    0|0
  • Shameless
    The walking dead
    Arrow
    Homeland
    Da vinci's demons
    Supernatural
    Sherlock

0|1
    0|0
    • Sherlock'a geçen gün başlamıştım ilk bölümünü izledim ama devamını getiremedim :) güzele benziyordu umarım devamını getiririm :) Arrow'da benim istediğim tarz bir dizi sanırım flash gibii :)

• Sherlock çok kaliteli bir dizi kesinlikle devam et. Arrow güzel ve dediğin gibi flash tarzı ancak ben biraz sıkılmaya başladım. Shameless da izleyebilirsin ;)

• the walking dead - game of thornes - the last man on the earth

0|1
    0|0
    • game of thornes'i herkes öneriyor ama bir türlü başlayamadım çok mu güzel

• spartacus kadar olamaz onuda izlemedim ama :)

• onun kadar vardır ben izlemiştim ama bir kaç bölüm o kadar...

• dostum arrowla flash arasında paralel bağlantı var zaten :)

0|1
    0|0
  • Fringe bitti (2 kere izledim tum serilerini ) Person of Interest kurgu saglam izlettiriyor zevklice

0|1
    0|0
    • Fringeyi gördüm çok güzel bir diziye benziyordu ama bulamadım onu izleyecektim

Yükleniyor...