Wattpad hikayemin devamını yazmali miyim?

Arkadaşlar sizce devamını yazmalimiyim yeni bölümünü tamamladım toplam 2 bölüm oldu lütfen gerçekten okuyup yorum yazın ve kötü diyip gecistirmeden nelerin yanlış/doğru buldugunuzu, nereleri sıkıcı bulduğunu yazarsanız sevinirim

http://www.wattpad.com/story/35126691-ben-kimim

Güncellemeler:
Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kurgu güzel. Kendini geliştirdikçe daha başarili olabilirsin. Ama bazi mantik hatalari var. Dunyaya gelen ve yabanci biri olarak pilavi, camasir yikamanin gibi bir cok seye daha yenisin bunlari oyle bir tasvir etmelisin ki biz okurken demeliyiz bu pilav be , ve ya gölde camasir yikiyorlar diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• hepsini okudum çok güzeldi.
    ama şu var ilk başta onların dilini bilmediğini söylemişsin sonra kadının konusmalarını anlamıssın bu 1
    2. uzayda hapla beslenen bırı corbanın kokusunu bılemez
    ama yine de süper olmuş devamını yaz yazarsan bana ulaş okumak isterim :)

0|0
    0|0
  • yavrucum wattpad de yorum atanlar der yani ne bu ben yazar oluyom kitabimi okuyun cabasi

0|0
    0|0
    • Neden her yorumunda bu kadar agrasifsin? Çaba falan değil sadece okuyup değerlendirme yapılmasını istiyorum çok mu anormal? Bu tavır nedir sen istemiyorsan okuma keyfin bilir, insanlar okusa sa okumasada ben yine yazarım

• Okuyucun olaydi buraya basvurmazdin. neyse canim kolay gelsin

• Hikayeyi yazar yazmaz bir milyon okuyucusunun mu olmasını bekliyorsun zaten dün yazdım topu topu 4-5 hikayem var

• Yaz bence gayet iyi bir kurgu devam ettirmelisin

0|0
    0|0
  • yazın evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...