En çok etkilendiğiniz film ve nedeni nedir?

Beni en çok etkileyen Film Benim Dünyam o kadar güzel ki insanın sadece algıdan ibaret olduğunu ve gerçek nedir diye tekrar sorgulamasına sebep oluyor sizin nedir?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Yeşil yol. Tartışmasız. Duyguları olan her insan 20 kere izlese 21. kere yine ağlar diye düşünüyorum. Yeri geliyor filmin içine girip bazı şeyleri değiştirmek istiyorsunuz o kadar içine alıyor sizi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• cesur yürek- adamın verdiği mücadele ve sonunda ölümü beni ağlatmıştı.
    v for vendetta- buda aynı şekilde, aşırı ağlamıştım tüylerim diken dikendi.
    bu ikisi en çok etkilendiğim filmler arasında her daim.

0|1
    0|0
    • v for bende severim uzun zaman olmuştu izleyeli lakin çok anlamlı bir film. yabancı filmleri sevmem ama onu favorilerim arasına almıştım.

• ben yılda bikere film izleyen birisiyim nadirdir sevdiğim etkilendiğim filmler, yeşil yol'uda çok severim

• bende yılda bir hafta falan sürekli film izlerim. yeşil yol un konusu nedir ki. benim dünyamıda izle eminim çok seveceksin

• Güzel filmdi katılıyorum. Mucizeyi beğendim.

0|1
    0|0
    • mucizeyi izlemedim neden? Benim dünyamda çok ağlamıştım çok mükemmel

• Hemen hemen benzer tarafları var. Mucizede de engelli biri hayatına giren bir öğretmenle engelinden kurtuluyor. Benim dünyamda bende ağlamıştım.

• mucizeyi şimdi izlicem umarım ağlamam :D ama benim dünyam favorimdir uzun zaman etkisinden çıkamamıştım. gözümü kapayıp yürüdüğüm zamanlar olmuştu.. ve koca evrenin sadece insandan ibaret oldugunu kendısınden ıbaret oldugunu anladım

• "Benjamin button'ın tuhaf hikayesi "
    Çok etkilenmiştim ve sevmiştim sonrasında tekrar tekrar tekrar izlediğim olmuştur :)

0|1
    0|0
  • Benjamin buttonun tuhaf hikayesi, life of pi. Cok etkileyici unutulmayan filmler

1|1
    0|0
  • Mavi en sıcak renktir

0|0
    0|0
  • 31.media.tumblr.com/...lrl06dfaRQ1qdwtelo1_500.gif

Womb..

Cunku ben olsam bende aynı seyı yapardım..
    Sevdiğim adamı yitirmek istemezdim, ona hayat veren kişi ben olmak isterdim..
    Onun her santimine işlemek isterdim.

Muazzam bir filmdir, sonu yoktur.
    Seyirciye bırakır sonu, şekillendir dilediğin gibi.
    Bilemiyorum her izlediğimde etkilenirim..

0|0
    0|0
  • Forrest Gump. Repliklerinin samimiyetinden dolayı

0|0
    0|0
  • Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor
    Orda bir hademe vardı Adile Naşit.. O hademenin bir de kzı vardı. Anne kızını okuttuğu okulda hademelik yapıyordu, kız da utanıyordu annesinden. Arkadaşlarına söylememişti utandığı için. Annesi de üzülüyordu tabi. Sonra kız hatasını anladı, özür diledi annesinden
    Kendimi gördüm, çünkü bende babamdan utanmıştım

0|1
    0|0
    • Yanlış oldu filmin adı Hababam Sınıfı Güle Güle
      Beni o filmde etkileyen diğer bir olay ise ;köylü bir hoca vardı. İlyas Salman.. Onun ailesi geldi, öğrencileri alay etmişti. Hoca utanmadan gururla ailesini savundu. Bu olayda beni çok etkilemiştir

• teşekkür ederim :D

• Rica ederim ne demek

• Ask kirmizi. Bas roldeki isimler reelde hayatimdaki isimler olaylara yakin durumlar

1|1
    0|0
    • bir kaç saat önce izledim güzel anlamlı ama çoğu insan anlamını kaçırır. son kısımları daha etkileyici ve hatırda kalıcı olabilirdi bence

• Yek yiaa

• anlat anlat anlattıkça anlamlaşır

• Titanic. Kurgusu ve işlenişinden dolayı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Esaretin Bedeli. Adamın dünyası yıkılsa bile küçücük heyketraş çekici ile metrelerce uzun bir duvarı kazıyor. Asla pes etmemenin ve haksızlığa göğüs germeyi anlatıyo. Ayrıca bir hapisanenin içinde olan mükemmel insanların hayatlarını.

0|1
    0|0
  • İbrahim tatlısesin tövbe filmi bir kız için ölümü göze alırsın o kızda ağzında sakız arkasına bakmadan seni ölümle başbaşa bırakır.

0|1
    0|0
  • ı * legend izleyen biri neden sormasına gerek yok merak edende izler :D

0|1
    0|0
  • filmi bu hafta içinde izledin dimi?

benim ki de turnuva, koleksiyoncu gibi gibi çok fazla var.

0|0
    0|0
  • CESUR YÜREK on beş onaltı yıldır filmlerle aram çok iyi ama onun gibi sini daha görmedim direniş başkaldırı destanı... her şeye rağmen oyun eğmemesi direne bilmesi.
    son nefesine kadar izlemeyen yoktur sanırım yoksada şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Fury.. Nedeni ise bu filmde konu olan mekanin tam yanibasinda olmamdir...

0|0
    0|0
  • donnie darko , mad world şarkısı ve izleyen herkesin anlamaması..

0|0
    0|0
  • Hızlı ve öfkeli nedeni hız yapmayı yarışı seviyorum

0|0
    0|0
  • 127 saat çünki gerçek bir hikaye

0|0
    0|0
Yükleniyor...