Bu sitede neden entellektüel bir erkek yok?

Evet bu kadar kişi üniversite okurken aynı zamanda bu kadar bilgisiz olmak bu türkiyenin ve insanların kaderimi kim milylner olmak isterde öss derecesi yapan çocuklar orada basit bit soruyu bilemiyor?

0|0
3|39

En İyi Erkek Görüşü

• kim milyoner olmak isterde sen kizlarin dustukleri durumlari gormemissin demek

erkekler diye ayirmana gerek yoktu amacinin samimi sekilde bir sorgulama olmadigini soyleyebilirim sende belli bir arastirma sorgulama pesinde degilsin sadece sacma duygusal gereksiz bir saldiri. farkli bir cahillik seninkide.

internetin yararli yayginliginin yaninda zararli yayginliginin olmasi

ozellikle yeni nesil isin zararli tarafinda zaman olduruyor. arti olarak egitim sisteminin kotulugu

ve teknolojinin etkisi cok buyuk kimilerine bilgiyi ve hizli para kazanmayi ogretirken kimilerinide beyninin suyu cikana kadar somuruyor.

bir ornek akilli telefonun = aptallasan insan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Entellektuel olmak herseyi bilmek degil birkac konuda bilgi sahibi olmaktir bana gore biz bilgisayar degiliz herseyi bilelim ;)
    Her konuda bilgimiz olsa bile her konuya hakim olamayabiliriz

1|4
    1|0
  • sayıları çok azdır ama vardır mutlaka,
    sen bizden dolayı göremiyorsundur.
    daha iyi aramalısın bulmak için...

0|1
    0|0
  • Vardır da sana denk gelmemiştir.
    Sana hep böyleleri www.meydansozluk.com/gorsel-buyuk/2154/am+got+meme denk gelmiş, sen de genelleme yapıyorsun.
    Yapma bi' daha... :)

0|0
    0|0
  • Genelde üniversitelerde sadece temel konular öğretiliyor ve buda genel kültürden ziyade basma kalıp konular içermekte. Bilgi seviyesi sadece a. b=3 gibi günlük hayatta asla işimize yaramayacak saçmalıklardan ibarettir.
    Ve buda doğal olarak insanları sadece izin verilen seviyede kültürlü yapıyor ki bu aslında sadece insanları zombileştirmek ten başka bir şey değildir.
    Doğaya olan saygı bile sadece seracılık ile sınırlıdır Türkiye'de.

0|0
    0|0
  • size gelmemiş demekki, mesela ben arkeoloji, numuzmatik, parapsikolojisi, dermatloğ, nüküler, bor utanyum, koleysiyon, AB. türkiye ekonomisi, biyografi, gibi alanlarda bilgi verebilirim,

0|0
    0|0
  • tek bildiğim, hiçbir şey bilmediğimdir deyip edebiyat yapasım var ama ben harbiden bir halt bilmiyorum l*n .

0|0
    0|0
  • @HasandırBenimAdım 'ı görmemişsiniz, görmemeniz de doğal zaten

0|0
    1|0
  • Hayat okul ve oss den ya da baska biseyden alinan puanla olculmez hayat aileden aldigin egitim ve tahsil durumuna gore kendini gelistirip ilerlemek ile sekillenir hersey izledigin film/dizi ya da kitaplarda yazanlardan ibaret degil kendi ayaklarinin uzerinde durmaya basladiginda kendi parani kazanmak icin cabaladigimda dedigimi daha iyi anlarsin.

0|0
    0|0
  • Ama o yarışmada integrali ya da hipotenüsü sormuyorlar. Bir de yaşları çok genç onlarında cevap vereceği konular ayrı Genel kültür şart:d herşey üniv. Değil. Yeri geliyor bir çobanın bilgisi dahi tüm sorulara yetiyor. gençliğini play station salonlarında geçirirsen olacak olan o dur.

0|0
    0|0
  • çocuk öss bilgilerini ezberlemiş mecburi lazım ama o basit soru dediğin hayatta karşılaşmadığı bir soru ve muhtemelen de işine yaramıyordur.

ÖSSden derece yapmak kişinin bilgili entellektüel zeki olduğu anamına gelmez sadece kapasitesi en az normal ve çok çalıştığını gösterir

0|0
    0|0
  • Akıllısını bulmuşta bide entellektüel arıyor.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/89z1Aa.jpg Şimdi ayıp ettin abicim

0|0
    0|0
  • Olmadığını nerden biliyorsun entellektüel değil entelektüel kökeni türkçe olmayan bu sözcüğün ingilizcesini düşündüğümüz zaman, iki adet l harfi kullanılan
    "entellektüel"
    kelimesinin doğru olması gerekmektedir ki, günlük kullanımda da bu böyle geçer

0|0
    0|0
  • ben o dediğinin ne olduğunu bile bilmiyorum :D cahil var işine yaramam mı :>)

0|0
    0|0
  • abıcım sen hem sormussun hem cevaplamıssın daha ne olsun? sonuc cok acık degıl mı? ayrıca bu sıtede entellektuel ınsanlarda vardır ama oyle bır sıtekı bu sıte gızlı kullanıcılar oldugu surece senın o tarz ınsnalar bulman bu sıtede zor, cunkı her entellektuel olmasada onlarında heres gıbı sormak ıstedıgı sacma ve bastırılmıs sorular var, yanı demem o kı burada anlayamassın ne oldugunu tanıyamazsın o yuzden bu soyledıklerım cercevesınde pek dusunme bu konuyu..

0|0
    0|0
  • insan önce ne istediğini bilmeli. entelektüel diye yazılır bir kere o!

1|0
    0|0
  • entellektüel adamın sitede ne işi var boş adam mı o :D

0|0
    0|0
  • şuur sahibi insan kendine entelektüel demez ki..
    düşünsel mevzularla ilgili olduğunu söyleyebilir ama aydınım , asrın münevveriyim demez.. abuzeler der kendine.. ör: mehmet metiner, enver aysever

0|0
    0|0
  • çapraz eğitim geleneğinden geliyorum, tr de olsam gazete köşesi verirlerdi ilber amcan madalyon takardı ama tabii ki komunistsen kafan çalışıyorsa değerin yok o ülkede...

0|0
    0|0
    • Ne alakası var her gör7şten zeki insan var

• herkesin abuk sabuk kanaatlere vardığı , her kafadan saçma sapan sesler çıktığı doğru haklısın..

• Mesela nasıl olmalı?
    Bence yenisin ondan öyle geliyor sana..

0|0
    0|0
  • biz cok bilgi sahibi olsak dersinizki herşeyide biliyo nekadar itici felan sizinde teftinizin önünde oynanmıyo

0|0
    0|0
  • Herşeyi bilen entellektüel mi oluyor

0|0
    1|0
  • Valla ben çok bilgiliyim şahsen. Çarpma tablosunu 8 lere kadar biliyorum

0|0
    0|0
  • Ki ben mi ben bilirim sor hadi

0|0
    0|0
  • bakış acısı derim Ks bilgi yarışması düzenlesin derim :))

0|0
    0|0
  • sen merak ettiklerini sor ben cevaplayayım bir not ver o halde :)

0|0
    0|0
  • Peki bu bahsettiğin gibi bir kız var mı?

0|0
    0|0
  • O çocuklar o kadar basit şeylere kafa yorsalardı ODTÜ de okumazlardı.

0|0
    0|0
  • herseyı bılmesemde cogu seyı bılıyorum yetıyor :)

0|0
    0|0
  • entellektüellik algına göre değişirki o

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...