Rap müzik severler buraya :) ?

En sevdiğiniz türkçe, yabancı flex rapleri atar mısınız? :)

https://www.youtube.com/watch?v=LDoJGkp-l2w

bu benim nette gördüğüm, kimin söylediğini bilmediğim flex rap. :) Çok iyi yaa.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Enes alper-m4a1 ve m4a2

0|0
    0|1
  • sancak azap hg talrado cenfeza vs vs der gecerim abi :)) favorilerim daha var ama say say bitmiyo tabi

0|0
    0|1
  • Aga ben rap dinliyomda bilindik mc ler.. jagged, norm, hidra.. diye böyle gidiyo :P

0|0
    0|0
    • jagged ne ya :D

• l*n eroininin nesini savunacaksın? Yüzlerce insan o meret yüzünden hayatı kararıyor.

• Aga * et eroin konusunu yapan bir şekilde yapıyo.. bnde içsem mi diye baya dşndüm bir ara da vazgeçtim sonra.. o konuyu tartşmadan bakarsak iyi bir rapper.. bence o konuyla beraberde iyi ama * et :P

Erkekler Ne Diyor 7

• Rap iğrenç ya.

0|0
    0|1
    • haydaa !! niye ya?

• Açılmadı diye kötü mü olcak yani? :D
      Sen Arsız bela, Asi stylr gibi salakları görüp, aa bh rap mi dersen tabi gece kondu gibi gelir.
      Sagopa Kajmer, Ceza gibi isimleri dinle bakalım gece konduda mı rap yapıyorlar? :)
      Ya da dünya devi "Eminem" :)
      Sen önce rap müziği araştır, sözlerine iyice gir ondan sonra burada laf söyle.
      Sağda solda duyduklarınla ön yargılı yaklaşma rap müziğe.

Laz bir dayı vardı, Adam dünyanın düz olduğunu iddia ediyordu, hiç araştırma yapmadan kendi mantığına göre dünyanın düz olduğunu, bilim adamlarını bile karşına alacağını iddia ediyordun:D

Sende onun gibisin, araştırmadan dünyanın düz olduğunu söylüyorsun be amca :D

• Kıçını yırtsan da sevmeyeceğim rap denilen dangalaklığı.

• biri flex mi dedi https://www.youtube.com/watch?v=BqgSkqDsSnY al sana o zaman :D

0|0
    0|0
    • ama bu bölük bölük gidiyo :D bana bir başladımı 1 2 dk yardırcak biri lazım :D

• tech n9ne dünya üzerinde en iyi flex atan rapçilerden biridir, bir diğer beğendiğim isim de bu konuda Busta Rhymes'tır öneririm tabi Türkiye'den Ceza'yı da unutmamak lazım. Türkiye'de Ceza'dan sonra bence Flex'te Patron geliyor.

• Tevek n9ne - einstein ve yine tech n9ne i * a psycho? Güzeldir bunlar.

0|1
    0|0
    • buda çok iyiymiş :)

• evet onu görmüştüm bir ara, Ceza çok iyi

• tech n9ne hastasıyım.
      tech n9ne ft. ceza - dark places dinlemeni öneririm.

• rap bizde marka babaaaaa :) yeaaaahhh

0|1
    0|0
    • Ama ben bundan bahsetmemiştim :D

• sert rapçi istiyosan öncelikle çoğu rap dinleyenin bilmediği " Canka ve Pusat " ı dinlemeni öneririm
      Joker & Allame, Saian, Patron, Hayki, Pit10, Atakan Stress, Bela, Şehinşah v. s. v. s. daha çok sayabilirim ve en son o müthiş iki ismi eklemeden yapamıycam "serseri serbest stili" Mode XL !

• bilyom hepsini CAN FEZA : kör super

• ov ye men ov ye

0|0
    0|0
  • paylaştığın isim tankurt olabilir. fakat lütfen azap hoş geldin ve taladro dinleyenler bu başlığa gelmesin n'olur.. dinlemek isterseniz en krallarını atarım bu başlığa türkçe ve yabancı farketmez

0|0
    0|0
    • katılıyorum sana busta rhymes ta harikadır
      ceza ve patron da çok iyidir Türkiye de
      ceza Türkçe rap in mihenk taşlarındandır bence..
      bir çok mc ye idol olmuştur..

• aynen öyle birçok değil hepsine idol olmuştur zannımca. ve gerçekten türkçe rap'i dünyaya tanıttı youtube'a " Ceza Worldwide Covers (Worldwide Choppers & Holocaust ) " yazarsanız anlayacaksınız.

• Aynen azap ve taladro nedir ya :)
      Bu söylediğiniz şarkılarda mükemmel :=

• iki sıfır bir bir

0|0
    0|0
Yükleniyor...