Sizin tercihiniz ne olurdu veya neyi tercih ettiniz?

Eğer bir enstürman çalmak veya üflemek isteseydiniz hangisini tercih ederdiniz veyahut ne calıyor ne üflüyorsunuz?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• piyano

0|1
    0|0
    • Çalıyomusun yoksa istermiydin

• Rica etsem Bu sorudaki Yarensılayla olan konusmamızı okuyabilirmisin kimin haklı oldugunu yazmanda bir sakınca var mı acaba:)

• sen haklısın tabikii kardesim o konuda

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Çello çalmak isterdim 😊

0|1
    0|0
  • Ney ve piyano

0|1
    0|0
  • Gitar çalmaya çalışıyorum ama keman favorim

0|1
    0|0
  • Piyano

0|1
    0|0
  • Ney uflemek isterdim. Huzur var sesinde.

Yarensila adli kullanicinn yorumuna yıkıldım resmen 😁😁😂

0|1
    0|0
    • Artik akli fikri nerdeyse arkadasin birsey demek istemiyorum neyse:) bence hemen baskamalisin bende ilk olarak neye bSladim aynen dedigin gibi huZur var sesinde... Adinada cok sevindim hemennn basllaaaa:))

• :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Keman

0|1
    0|0
  • Zurna çalmayı isterim

0|1
    0|0
    • İifff efsaneeee:D Bazı seylerde cok Hos gelebiliyodabazende cok itici geliyo bana ama güzel süsleme yapılabiliyo bazı eserlere:)

• Rica etsem Bu sorudaki Yarensılayla olan konusmamızı okuyabilirmisin kimin haklı oldugunu yazmanda bir sakınca var mı acaba:)

• Sen haklısın. Kız kendi durduk yere aklına gelen ilk şey diyerek sapıtmış sonra da erkeklere çamur atmış

• üflemeliler zordur, ilk etapta perdeli telli denemeni tavsiye ederim, caldıgım enstrumanlara gelince org, bagalama, ud, cümbüs, keman, ve vurmalılar

0|1
    0|0
    • Ney ve klarnet üflüyorum ud ve kanun çalıyorum sadece arkadasların goruslerini merak ettim.. Fikir için tesekkür ederşm yinede:))

• rica ederim

• Kanun, her zaman çalmak istemişimdir ama nasip olmadı daha

0|1
    0|0
    • Kanun Hos bir calgı ama birazcık zor ama beljşde sana kolay gelebilir caydırmıs olmuyım

• Ayrıca rica etsem Bu sorudaki Yarensılayla olan konusmamızı okuyabilirmisin kimin haklı oldugunu yazmanda bir sakınca var mı acaba:)

Yükleniyor...