Sizi etkileyen filmler nelerdi?

ben film manyağıyım arkadaş ülü ünsüz çoğu filmi izlemişimdir mutlak çok kaçırdığım vardır rasgele olmasın sizi gerçekten etkiliyen bir film bekliyorum yenileri hallettim biraz eski olsun işte film lütfen ;)

Güncellemeler:
arkadaşlar imdb top 250 full izledim :( ciddi
arkadaşlar tüm yorumlara teşekkürler siz paylaşın ben not alıyorum izlenicek diye

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Total Eclipse. Büyük ihtimal sevmezsin ama olsun :D

0|0
    0|0
    • ozaman neden yazdın:D allah allah ;)

• Film teknikleri falan o kadar iyi değil zaten ama bana göre filmi anlamlı kılan zaten sanatsallığı ve gerçek hayattan alınmış olması. O filmdeki sözler, şiirler o kadar mükemmeller ki film tekniklerini görmezden gelebiliyorum

• onlarda senin zenginliklerin tabiki ama ben bi teknoloji ve farklı persfektif manyağı olduğum için dekor olay akışındaki mantıksallık bana filmi gerçekmiş gibi yansıtılması lazım bn film izlerken dalarım filme yeterli hayal gücünede sahibim özetle onun fake olduğunu ssezdiğim an biter yada adoğal diyelim

• karabüyü

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli

yeşil yol

0|0
    0|0
  • ruhlar bölgesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Johnny Got His Gun. 1971 filmidir. Metallica'nın One şarkısı bu filmden konu alınmıştır. Konusu dram. Johnny askere gider, kollarını, bacaklarını, görme, duyma,konuşma... bütün herşeyini kaybeder. Onun dramını anlatır.

0|1
    0|0
  • Stalker (Andrei Tarkovsky)

1979 yapımı bu muhteşem filmi muhtemelen izlemişsindir ama izlemediysen telafi etmeni öneririm.

0|1
    0|0
  • çok film izlediysen tavsiyem işe yarar mı bilmem ama

BLACK izleyebilirsin. Bollywood filmi. Kalite filmdir.

0|1
    0|0
  • yangın var

0|1
    0|0
  • Libertarias yada psikolojik gerilim olarak Persona.

0|0
    0|0
  • 6.his

0|0
    0|0
  • Dondurmam gaymak ne varsa onda var :P

0|1
    0|0
Yükleniyor...