Lee Min Ho dizilerini izleyen var mı?

faith, boys over flowers, city hunter ve personal taste gibi dizileri izleyenler var mı? hepsinde basrolde Lee Min Ho var, izleyenler onun ve diziler hakkında ne düşünüyrsunuz?

Güncellemeler:
bencede bofta pek iyi degildi bende personal taste ve city hunterda cok begendim boftaki performansından cok cok daha iyiydi :) faithde izliyorum bu aralar ondada iyi ama dizide pek marifet gösterecek bi olay yok:) tabi konu güzel o baska:) herkese tavsiye ederim. ayrıca fiziksel olarak gerçekten yakısıklı biri oyunculuk tam ona göre ;)

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• bence oyunculuğu gayet iyi tabiki bi insanın kendini sürekli geliştirmesi gerek o ayrı bişeydir... saydığın bütün dizileri izledim dizilerde çok güzeldi city hunter'ın finali beni hayal kırıklığına uğratsada bütün fili çöpe attırsada genel olarak güzel kendisi çok sevimli zaten bir içim su :$ :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İzledim de güzel değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Oyunculuğu güzelde bence kendini biraz daha geliştirmeli. Yeni dizisinde sevdim kendisini city hunter de çok tatlıydı falan ama yinede oyunculuğunda eksik bişeler var gibi Mackerel Run bu arada bu diziyi izlemediysen izlemeni öneririm izlerken çok güldüm le min ho ya :D

0|0
    0|0
  • Bof'u izledim, pers. tas.'de izledim bir yre kadar. ama sevemedim. City Hunter'ı izledim animeden uyarlanmaydı. Faith'i göz kırpmadan izledim.

Sıralamam şu;

Bof

Faith

City H.

0|0
    0|0
  • boys over flowers, personel taste izledim :) ilk boys over flowers izleyince dalga geçmiştim maşalı saç diye ama sonra baktımki adam çok tatlı.D

0|0
    0|0
  • faith'i izlemedim bir tek. nasıl?

0|0
    0|0
  • hiç beğenmedim

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...