20 yaşından sonra güzel ve hızlı bir şekilde piyano çalınabilir mi?

virtüöz ya da besteci olalım demiyoruz, ama iyi ve hızlı, profesyönelleşilebilir mi 20 yaşından sonra piyano çalmaya başlayan bir kişi eğer düzenli bir şekilde çalışırsa?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• ben 10 yıldır çalıyorum ve ancak prof. oldum ama yas sınırı elbette yoktur sadece aramızda mesela 10 yıl gıbı bır kayıp söz konusu olur cok cok cok ama cooook calısman lazım ben günde 6 7 saat calısırdım senın 2 3 katı calısman gerekır. ama ımkansız degıldır piyano calma yetenegın ve desıfren sağlamsa tabıkıde hızlı ve profesyonel olabılırsın.
    dediğim gibi sen ne kadar cok hırs yapar calısırsan o kdr ıyı olma sansın yükselir.
    takıldığın bır sey olursa yardımcı olamaya çalışırım ben piyanistim.
    başarılar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Rahat çalınır sadece pratik lazım

0|0
    0|0
  • niye çalınmasın gayet olur

0|0
    0|0
  • @PianistKadın cevaplayabilir :)

0|0
    0|0
  • Azimli olunursa neden olmasın

0|0
    0|0
  • 3-4 yılda gayet güzel biyere gelirsiniz :)

0|0
    0|0
  • Ben 28 den sonra break dance öğrendikten sonra merak etme değil piyano gitar bilene çalarsın :D

0|1
    0|0
    • gitar daha kolay ama :) bu arada gitar çalıyorum zaten :)

• o kadar bile sorun oluyo inan :(

• :( en azından yine bir müzik aleti çalıyorsun o da güzel bence :) ben çok istiyorum piyano çalmayı

• Bunun yasidami varmis? Ilk defa duydum :)

0|0
    0|0
  • Tabii ki eline piyano agzınada saksofon

0|0
    0|0
    • umarım bu yazıyı aklından başka şeyler geçtiği için yazmamışsındır

• sorun yok dediysem, açıklamanı anladım lafım seni kapsamıyor anlamına geliyor

• Saka yapıorum aslında şu an , nereye kadar alttan alıcaksın diye ama hala aynı sakinliktesin baskalari gibi agzını hic bozmadın, oysa yanlış anladım falan yok ne iyi kalpli şeysin sen

• Sen git evinde çocuk yap :) böö

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pratikle olur.

0|0
    0|0
  • Bir çocuk kadar çabuk ilerleyemezsin ama evet calabilirsin sıkı bir çalışmayla

0|0
    0|0
  • Neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Herseyın başı azım !

0|0
    0|0
Yükleniyor...