İtiraf edin dinlediniz mi?

Sakın ama sakın kaba tartışma yaratacak yorumlar yapmayın. Kimseyi küçümsemeyin ve saygı duyun lütfen.

Hani böyle anti olduğunuz (sevmediğiniz diyelim anti kavramı biraz ergence) şarkıcıların, grupların çok hoşunuza giden şarkıları falan var mı? Veya başka hoşunuza giden bir şeyi? Mesela Justin Bieber, One Direction, diğerleri veya Türkler olabilir.
Mesela ben Miley Cyrus'ı hiç sevmiyorum ama sevdiğim birkaç şarkısı var, indirmiştim :)
Demi Lovato'yu sevmezken dinlediğim 1-2 şarkısı vardı.
Hande Yener falan hiç sevmem ama Alt Dudak'ı çok sevmiştim:)
Serdar Ortaç şarkıları çok hoşuma giderdi:D Gitme, dansöz falan:D

(Yabancı şarkılarla büyüdüm)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde, şu sitede ilk defa Türkçe'yi doğru kullanıp, imla kurallarına uyan birini gördüm.

Helal olsun.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İsteyerek dinlemedim, zorla maruz bırakıldığım zamanlar oldu sadece.

1|0
    0|0
  • demet akalın - esmar yarim

şaka gibi l*n ben bu şarkıyı seviyorum

1|0
    0|0
  • Gizli arabesk rapciyim

1|0
    0|0
  • Valla ben neset ertas asik mahsuni orhan hakalmaz onur akin zulfu livaneli dinliyorum bacim onlarda ne oluyorki turk la biz turk turk oglu turk

1|0
    1|0
    • Allahtan yargılamayın dedik. Sağol.

• bizim kültürümüzde yabancı müzik yoktür ama
    illa sevmediğimiz yabancı kişilerin müziğini dinlediğimiz olmuştur

0|0
    1|0
  • sadece Halil sezai, Duman, Hayko, Şebo ve Metallica dinlerim.. rakı içerken de TSM tercih ederim..

0|0
    0|0
  • soruyu tdk yazdı diyolar doğrumu :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kimseye karşı aşırı nefretlik bir halim yok, justin e hayran falan da değilim ama bazı şarkıları güzel, aynı şekilde demet akalını çok sevmem -ama nefret boyutunda da değilim ona karşı- yine de şarkıları çok güzel dinler severim. zaten hep söylerim bu şarkılar günlük tüketmelik, dinle geç yani kalıcı olmuyor bile, o yüzden fazla takmaya gerek yok sanatçının kim olduğuna vs..

1|0
    0|0
  • Açıkçası böyle sevmediğim ünlü yok hoşuma giden her şarkıyı da dinlerim

1|0
    0|0
  • Dinledim ama söylemicem :D

0|0
    0|0
    • Lütfeeeeeeen:D

• Tamam be hadise'nin prenses şarkısı kulağa hoş geliyor :'( ben rock/metal dinleyen kız ne hale geldim :(

• Ama o şarkı çok güzel :D ben de çok rock dinliyorum. Ama Müslüm Gürses'in Affet şarkısı çok güzel yaa:d

Yükleniyor...