Kelebek etkisi izledim ve hiçbirşey anlamadım ne oldu?

evet anlatırmısınız biraz bu na sıl bir filmm

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin kültürel birikimi eşit değildir, herkes izlediği filmi anlayacak diye bir kural yoktur. Belki odaklanamadın, belki püf noktalarını kaçırdın... Olabilir... Genelde izlediğin filmleri anlamadığın oluyorsa daha kolay filmler izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Emin ol kültürel birikimim ukalalık olmasın çok iyidir anladımda filmi beğenmedim izleyiciyi çelişkilerde bırakmışlar

• İzleyiciyi çelişkilerde bırakmak değildir, sinema bunu yapar. Düşündürür, sorgulatır, bazen ucunu açık bırakır ki izleyici doldursun. Gerçek sinema budur.

• o zaman sinema bence boş bir şey

Kızlar Ne Diyor 2

• Ashton Kutcher'in oynadığı film dimi? Hatırladığım kadarıyla bir karar bütün hayatını nasıl değiştiriyor onu işliyordu. Ben çok beģenmiştim ama tam hatırlamıyorum izleyeli çok olduğu için. Aklına takılan bişey mi var komple filmi mi anlamadın?

0|0
    0|0
    • ya evet küçükken bir bombayla bir villayı patlatıyorlarda çok yazılmış çok değiştirmişler kafam allak bullak hiçte etkilenmedim

• Aa evet hatırladım, ya hani insan düşünür ya öyle değil de şöyle yapsaydım diye, bütün bu altetnatifi filme dökmüşler işte

• ee burdan ne çıkarmamız gerekki ana fikir? :)

• bir gecmise gidiyor bir simdiki zamana geliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tekrar izle o zaman :D

16 Yıldır Matrix'i izlerim bir türlü anlayamadım

0|0
    0|0
    • yok ya tekrar izlenirmi sinir oldum ne olduğunu anlamadım sonunda anlarım dedim sonuda olmadı :)

• o kadar övdüler..

• limitless ondan bin kat iyiydi etkilenmiştim

• Bende anlamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...