Yarına keman için beste ödevim var. Konusu ne olsun?

Yarın keman çalan bir arkadaşa eser götürmeliyim. Sizce hangi duygularla yazmalıyım notaları?

Güncellemeler:
Arkadaşlar müzisyenim konservatuvar öğrencisiyim. Keman için çağdan 2 dakikalık bir eser yazacağım. Ne hissedip notaya almalıyım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben soruyu anlamadım. müzik mi besteleyecen

0|0
    0|0
    • neyse açıklardım da sarhoş zamamında yakaladın beni. ayrıca konuyu nerelere götürdün yav. hüzün sesi gelsin dedim. adamı depresif ilan etmedim ki. neyse

• ahahaha :D peki sağol

Erkekler Ne Diyor 5

• İllaha senin mi yazman lazım, benim aklıma geldikçe yazdığım bestelerim var, biraz parçık purçuk ama, düzenli yazdım. Nota değerleri felan, istersen atayım bir tanesinin notalarını.

0|0
    0|0
    • bestecilik bölümünde okuyorum tabi ki ben yazacağım

• İlk önce bestenin hangi duyguyu vermesini istediğini hisset, ondan sonra o duyguya göre olan gamı kullanıp, içini dök, elinde bir enstruman varsa, gam üzerinde dolaş hafif ısındıktan sonra aç kayıt cihazını 10-15 dk takıl, ondan sonra dinleyerek kağıda dök. Son rütüşleride yap ve ortaya çıkar eseri.

• sezen aksu dan BELALIMA ne dersin?

0|0
    1|0
  • Içinde kaybetmislik hissi olsun ve aniden kendini değiştirmeyle ve mücadele etmeyle güzel seyler basarmayı anlatsın. Lindsey Stirling-Crytallize gibi.

0|0
    0|0
  • şu an havamda olsam konu bulurdum ama aklıma gelmiyo neyse :D başarılar

0|0
    0|0
  • başarılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...