Fikret Kuşkan ile Nejat İşler arasındaki bağlantı nedir?

Fikret KUŞKAN,Nejat İŞLER arasındaki baglantı nedir?İkisininde ortak yönleri.neler yaparlar.Kızlar size soruyorum...

Güncellemeler:
Fikret Kuşkan da Nejat İşlerde flmlerinde gercek alkol alırlar,her ikiside Allah ınancı yok,her ıkısıde sexı çok sever.Nejat İŞLER R.Tayyipin dayısının oglu...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• itiraf ediyorum. bulamadım :// :(

0|0
    0|0
    • Fikret Kuşkan da Nejat İşlerde flmlerinde gercek alkol alırlar,her ikiside Allah ınancı yok,her ıkısıde sexı çok sever.Nejat İŞLER R.Tayyipin dayısının oglu...

• Yanliş bilgi vermek yalan dolan asılsız vs vs

• hımmmm...ben neden google duruken sana sordum ki :)) tövbe :)

Kızlar Ne Diyor 7

• ikiside kibar konuşan,serseri-karizmatik yapıdadırlar.mustafa hakkında herşey filminde ,bıçak sırtı dizisinde de beraber oynamışlardır.ikisinin ismide eski türk filmlerindeki isimlerdendir.nejat kuzum,fikret nayır nolamaz:))

0|0
    0|0
  • ikiside zeki serseri vs..ama en önemlisi ne istediğini bilir davranmaları...

0|0
    0|0
    • Benim aradıgım bir cevap var.Onu bulabılecek mıyım. .Bakalım.Yorumunuz için teşekkürler

• neler yaparlar diye sormuşsun soruda... çok güzel aşık olurlar ve çok güzel severler :P

• 2 sininde ses tonu etkilyci

0|0
    0|0
  • fikret kuşkanın sosyal fobisi olduğunu duydum. nejatın da mı var acaba?

0|0
    0|0
    • bi de arkadaşlar. birlikte oynadıkları yapımlar var. başka da bilmiyorum.

• Bence aralarında bir bağlantı yok Nejat Işler hoş adam ama alkolik

0|0
    0|0
  • neymiş

0|0
    0|0
  • mustafa hakkında her sey.

0|0
    0|0
    • bir de dizide oynamıslardı beraber ismini hatırlayamadım. trt'de.

• Tabiii orada en önemli karakter oyuncusu FikreT agbeyle Başak KÖKLÜKAYA...

Erkekler Ne Diyor 3

• Nejat işler ile tayyip erdoğan arasında bir akrabalık yok, sadece benzerlik var.

"Bu duruma uyuz olurum. Başbakan'la tek ortak noktamız ikimizin de FB'yi tutması" Nejat işler.

0|0
    0|0
    • Birşey biliyorum ki yazdım...Nıye atıp tutayım.Ne cıkarım olacak ki.Kaldi ki başbabanımıza hayran bir kişi olarak...

• Ben Nejat İŞLERi tanıyan ortak arfkadaşimizin söylediği.Birde baksana yaaaaaaaa...Benze mıyor mu?

• Bak bakalım yukarıda ne yazdım. akrabalığı yok, sadece benzerlik var. Kim ise o arkadaş ya sana şaka yapmış yada bizzat nejat işler onunla şaka yapmış. Bizzat röportajında nejat işler söylüyor akraba olmadıklarını. Yukarı daki yazıyı ben uydurmadım, bizzat nejat işler söylemiş.

• ikisi de piyasaya ilk çıktığında uzun saçlıydı,zamanla kestirdiler

0|0
    0|0
    • Fikret Agbeyın sacları kalmadıkı can agbeyımın kardeş

• var yine,45 yaşına göre iyi sayılabilir,götürür onu o saçlar

• Hakan peker ile tahin pekmez arasında ki bağlantı ne ise, onlar arasında ki bağlantı da o kadar bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...