Evinizin dekorasyonunu nasıl yapardınız?

Evinizi nasıl dekor ederdiniz? Hangi renkleri kullanırdınız? Mobilyalarınız nasıl olmalı?

Ben bu ara odamı yeniledim :-) Duvarları fıstık yeşili ile açık pembe tonlarına boyattım hahaha (benim hoşuma gidiyor ! ) Mobilyalarda siyah beyaz :-D Çok hoş duruyor ama yaaa...

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• genelde cam kullanırım.

mesela kapıları işlemeli sürme cam yaparım

mutfak ve salonu aynı ana birbirine katabildiğim katlanır cam yaparım yani odayı istediğim zaman bölebilirim..

balkonu camla kaplarım eğer manzaram da güzelse en özendiğim mekanım olur. orayı bir kültür odası yaparım.

mutfakta banyoda tuvalette ebeveyn odasında mekanınıza camla estetik katabileceğiniz güzel seçenekler var onları değerlendirmeye çalışırım

onun haricindeki içinin döşenmesi mobilya halı vs vs eşimin zavkine göre olması daha iyi olur..

ben daha çok teknik dekorasyon olayına bakarım

0|0
    0|0
  • bu soru tam @gizemli7 nin sorusuymus :))))

0|0
    0|0
  • Az ama öz eşya. Kalabalığı sevmiyorum. Bir sürü küçük biblo yerine kocaman bir tek heykel koyabilirim.

0|0
    0|0
  • sade klasik bi okadarda modern ve renkli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bütün evi anlatmaya kalkmayım ama yatak odamı anlatabilirim.Öncelikle yatagım kırmızı renkte, bence her yatak odasında mutlaka kırmızı veya tonları bulunmalı sıcaklık için. Yatagımın alt tarafında duvara vuracak şekilde neon ışıklarım var. loş bir hava istediğimde onları kullanıyorum. Perdeler çok önemli birde bence, kalın kadife yerlere uzanan perdelerim var, ne zaman istersem gece havasını yaratabiliyorum..

İleride sıfırdan yaratacagım bi evim olsa öncelikle az ama öz malzeme olmasını isterdim. İncik cincik ne bulursam koyacagım bi evi kesinlikle istemiyorum.. Sonrasında beyaz tonlarının çok hakim oldugu bi evi istemezdim. Koltukların üstüne örtü atmak falan bana göre degil hiç, koltugu o renk alıyorsan cefasınıda çekiceksin arkadaş.. aydınlatmalara gene çok önem verirdim tüm evde. Salonda indirect ışık kullanırdım hem yukarıdan duvarıdan seken spotlar hemde alt tarafta aydınlatma koyardım. Mutfaktada dolap içlerinde yumuşak bir aydınlatma tesisatı isterdim. Oturma odası ve salon olarak iki oda olacagına tek bir odayı bu iş için kullanıp diger odayı giyinme odası yapardım. Nokta:)

0|1
    0|0
  • minimalist çizgileri seviyorum .. sade ama tarzı olan şeylerı.. ve senın yatak odanı ben begenmege bılrdım sanırm sadece fıkrımı yazdım lutfen yanlıs anlama... Sen daha çok şirin şeylerı sevıyrosun anladıgım...

0|0
    0|0
  • cok takdir ediyorum seni! muhtesem renk secimleri olmus!

ev insanin huzur buldugu bir yerdir,sicak ve sevimli olmalidir bence.

mobilyanin siyah beyaz,yada krem renkleri olmasindan yanayim.

mutfak,biraz canlandirici olmali,renkli resimler(sebze ve meyve resimleri),az ama esyalarini güzelce yerlestirebilecegin mobilya

salon, en cok zaman gecirilen yerdir ,oranin rengi rahatlik vermesi gerek,turuncu veya yesil tonlari iyi gider,kahverengi ,pembe

yatak odasi,kirmizi ateslendirici ve sicak gelir ,krem renkleride olabilir ama

evin diger yerleride bence genelde acik olmasi gerek

hem isik veriyor hem insanin icinide aciyor

:)) dekorasyona gelince sinir tanimam ,her insanin sevdigi seyler farkli

0|0
    0|0
  • modern tablolar renklı ve klasık olmalı.yatak odam sadece beyaz klasık olmalı

0|0
    0|0
  • cilgincasina ve bir o kadarda sirin

0|0
    0|0
  • Siyah beyaz severim. Çok sade olmalı. Fazla incik cincik sevmem.

0|0
    0|0
  • beyaz pürüzlü duvar. mavi kırmızı eşyalar. iskandinav koltuk. ahşap mobilya. duvarda özgün resim ve süsler. bol nazarlık. yöresel otantik eşyalar. dev kütüphane.

0|0
    0|0
    • nazarligi görünüs olarak begendigin icin mi yoksa gercekten öyle seylere inaniyormusun?

• görünüşünü beğeniyorum. estetik olarak çok güzel ve çok güzel şekillerde yapılıyor duvara asmak için. şu anda bile dolu her yer:)

• evet haklisin görüntü olarak gercektende cok hos :-)

Yükleniyor...