Bir kitap yazıyorum?

Bir kitap yazıyorum. Oldukça şehvetli ve erotik içerikli. Kitabım bittiğinde sizce çok satar mı?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlaka bir merak uyandıracaktır. Zira, şehvet ve erotizm unsurunu içinde barındıran kitapları gizliden gizliye pek çok kadın ve erkek okumaktadır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tek bildiğim sayfalarının yapış yapış olacağı

1|1
    0|0
  • Görmek isterim kitabını.

0|0
    0|0
    • bitince koyarım fotoğrafını

• mesela bir paragrafını buraya yaz

0|0
    0|0
    • olmaz :) ama öncelikle garip bir tanışma hikayesi ve aşka duyulan saygı, sonra gerisi gelecek işte

• satmaz o kitap

• Aile baskısı ile kapanan kızın içindeki ateş diye duyulur namın, çarpıcı.

0|0
    0|0
  • Ülke de edebiyat bitti zaten. Sırf azgın insanlar bunları alıp okuyor. Yakında iyi para kazanırsın.

0|0
    0|0
  • Satmaz bence artık kimse okumada kalmıyor ünlü bir kitap olmadıkça herkes işleve döküyor işi

0|0
    0|0
  • profil fotonla , yazdığın kitap arasında ki farka batınca mevlananın sözü geldi aklıma ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.

0|0
    0|0
  • evet satar yeterince açık olursa tabi.

0|0
    0|0
  • Tövbest

0|0
    0|0
  • Kapalısın erotik kitap yazıyorsun nasıl bir kafa?

0|0
    1|0
    • kapalılığımla ne alakası var ki? kitap sonuç olarak.

• Ama kitaba düşünceler yazılır akıldan geçenler senin aklından onlar çıkıyor demekki neden roman değil veya başka bir kitap türü değil serbetsin özgürsün ama görüş belirtmek istedim bence çok yanlış

• sağol yine de

• inşallah

0|0
    0|0
  • yapma etme düzgün şeyler yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Edebiyat 'Oh, seks?' değil. Sadece erotik olması da yeterli değil. Konu, kelime oyunları, edebi sanatı, kurguyu öyle düzenlemelisin ki hayranlık uyandırmalı. Bende yazıyorum ama çok satar mı yeeaağ gibisinden bakmadım olaya. Seninkisi sanattan çok ergen tribi olmuş.
    Edebiyata saygı lütfen.!

0|0
    0|0
  • Haricimdeki herkes kitap yazıyor arkadaş sorun kimde acaba!

0|1
    0|0
  • Muhtemel olabilir.

0|0
    0|0
  • Troll alarm

0|0
    0|0
  • Son yıllarda bu kitaplara Dünya üzerinde inanılmaz bir ilgi var Türkiye'de ise böyle bir yapıt gerekiyordu kalemin ve hayal dünyan geniş tecrübelerin derin ve fazlaysa evet kitabın en çok satanlar listesinde yerini alır.

0|0
    0|1
    • teşekkür ederim görüşün için , zaten yardım alıyorum da. Umarım satar.

• Rica ederim canımcım önyargılara kulak tıka başarılarını ispatla yolun açık olsun :)

• umarım seninde herşey gönlüne göre olur :) bana mesaj atsana konuşuruz.

Yükleniyor...