K. Tazeoğlu Yaralı kitabındaki Gökhan Türkmen hikayesi?

Gerçekten Gökhan Türkmen mi yani olaylarda geçen kişi yoksa onu mu uyarlamış var mı bilgisi olan kitabı okuyalı çok oldu ama aklıma yine geldi

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu bende cok merak ettim yaa

0|0
    0|0
    • Laviinnnnnn :))) Ben hayatta Lavin gibi bir insan bulursam 1 saniye dahi düşünmeden evlenirim

• Katılıyorum yok ki bileğimizde yara anlayalım doğru kişiyi :))))

• Hahaah aynen aynen 😃

Kızlar Ne Diyor 4

• gercekten gokhan turkmen bence biyerde okumustum bir yazi facebook da onla ilgili bide beraber sarki soyluyodular

0|0
    0|0
    • Hadi ya inan sırf bunu öğrenmek için Gökhan Türkmen konserine gidicem jolly jokerde falan çıktığında yanına gitme imkanı oluyor en azından

• La bir git

• @laviiin66 arkadasla bizde KT hayraniyiz o yuzden lavin bukre koyduk :)) cok guzel isimler
      Hadi insallah beklerim bilgileri :)

• Kitabı okumadım. Olayı merak ettim ama :D

0|0
    0|0
    • 1 ay etkisinden çıkamadım zaten ondan sonra hayatıma kimseyi alamadım doğru kişi değildir diye psikolojin sağlamsa oku :))

• Aaa kırmayıp yazdığın için teşekkür ederim. En kısa zamanda okuyacagım. Çok merak ettim.

• Rica ederim kitap okuyan ve kitap okumaya merakı olan herkese yardım ederim :)

• Gerçekten gökhan Türkmen olabilir

0|0
    0|0
  • Ben yeni başladım

0|0
    0|0
    • Aman etkisinde fazla kalma ben çok zorlandım ağladığım günler oldu cidden çok ciddiye aldım

• Ben artık hiç bir şey için ağlamam hayatımı yazsam roman olur zaten

• O zaman sen yazma zaten yeterince hüzün var hayatta güzel şeyler yaşarsan onları yaz üzülmeye yer kalmadı yahu :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...