Kapat

K. Tazeoğlu Yaralı kitabındaki Gökhan Türkmen hikayesi?

Gerçekten Gökhan Türkmen mi yani olaylarda geçen kişi yoksa onu mu uyarlamış var mı bilgisi olan kitabı okuyalı çok oldu ama aklıma yine geldi

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu bende cok merak ettim yaa

0|0
    0|0
    • Laviinnnnnn :))) Ben hayatta Lavin gibi bir insan bulursam 1 saniye dahi düşünmeden evlenirim

• Katılıyorum yok ki bileğimizde yara anlayalım doğru kişiyi :))))

• Hahaah aynen aynen 😃

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• gercekten gokhan turkmen bence biyerde okumustum bir yazi facebook da onla ilgili bide beraber sarki soyluyodular

0|0
    0|0
    • Hadi ya inan sırf bunu öğrenmek için Gökhan Türkmen konserine gidicem jolly jokerde falan çıktığında yanına gitme imkanı oluyor en azından

• La bir git

• @laviiin66 arkadasla bizde KT hayraniyiz o yuzden lavin bukre koyduk :)) cok guzel isimler
      Hadi insallah beklerim bilgileri :)

• Kitabı okumadım. Olayı merak ettim ama :D

0|0
    0|0
    • 1 ay etkisinden çıkamadım zaten ondan sonra hayatıma kimseyi alamadım doğru kişi değildir diye psikolojin sağlamsa oku :))

• Aaa kırmayıp yazdığın için teşekkür ederim. En kısa zamanda okuyacagım. Çok merak ettim.

• Rica ederim kitap okuyan ve kitap okumaya merakı olan herkese yardım ederim :)

• Gerçekten gökhan Türkmen olabilir

0|0
    0|0
  • Ben yeni başladım

0|0
    0|0
    • Aman etkisinde fazla kalma ben çok zorlandım ağladığım günler oldu cidden çok ciddiye aldım

• Ben artık hiç bir şey için ağlamam hayatımı yazsam roman olur zaten

• O zaman sen yazma zaten yeterince hüzün var hayatta güzel şeyler yaşarsan onları yaz üzülmeye yer kalmadı yahu :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...