Çok mu geç kalıyorum?

30 lu yaşlardayım bilg.baktığımda yada gençler konuştuğunda acayip acayip kelimeler konuşuyor evet bir çoğu bildiğim kelimeler ama niye değiştirerek konuşuluyor anlamıyorum hoş konuşulanların çoğunu zaman zaman ne olduğunu bile anlamıyorum acaba çok mu yaşlanıyorum yeni ceneresyona ayak uyduramıyorum

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gençler kendi arasında öyle konuşuyorlar.Bunun sebebi cinsel duygularının tatmin olmaması.Aslında bizde cinsel yaşam yok,olmayınca da böyleyiz diyorlar.Ama anne ve babalarının yanında farklı davranırlar,daha doğal olurlar.Elbette nesiller arasında ortamdan dolayı farklılıklar olacaktır.Gençlerde zamanla gerçekleri görecekler,hayatı anlıyacaklardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• valla kuşak farkı herhalde.Burda xugurx nickli bir abi var,sanki TRT nin haber spikerleri gibi yazısı.Çok temiz bir Türkçe ve hiç imla hatasız yazıyor,birazda eski kelimeler kullandığıda oluyor.Ama bis öyle yazamayıs yaf , çatlar insan panpa :D:D

2|1
    0|0
    • Evet o kişiyi biliyorum mükemmel biri bence.Bir insanda en önemli şey,kalitesidir bence.O kişide öyle işte...

• bişeyin yok iyisin iyisin durduk yere yaş 35 olunca filminin senaryosunu canlandırmana gerek yok şimdi

0|0
    0|0
  • yeni nesili anlamak gibi bir sıkıntım yok zira anlamaya çalışmıyorum,uyum sağlanacaksa ben onlara değil onlar bana uyum sağlayacaklar yada sağlamayacaklar...

0|0
    0|0
  • Hep Emo lar batırdı bu memleketi ablacım. Onlardan önce böyle şeyler yoktu. Çok doğru tespit yapmışsın. Sorun sende değil.

0|0
    0|0
  • Yeni nesil mi var? Kayıp nesil onlar yeni değil..

1|0
    0|0
  • 30 yolun yarısı namaza niyaza başla ölümöü bekle

0|0
    0|0
  • sıkıntı edilecek bir konu değil..

0|0
    0|0
  • 2oli yaşlardayım 10 yaşındaki veletten her an ayar yiyebiliyorum.

0|0
    0|0
  • Uydurman da gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • yeni nesil gençliğin amacı dikkat çekmek , var olduklarını ispatlamak

0|0
    0|0
  • Bİ ara 30 yaşlarında bir hanımla beraber olmustum gayette dilimden anlıyordu o :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu neye nereden baktığına bağlı..her yaş ile iyi iletişim kurabiliyorum ben..yetersiz hissetmene neden olan şeyleri ortaya çıkarırsan sorun olmaz.ya da içinden geldiği yaşa..yaşım mı geçti derken zaman her an akıp gidiyor zaten..

0|0
    0|0
  • yok be çıtırsın daha

0|0
    0|0
  • uygun fiyata ergence-türkçe çeviri yaparım.

0|0
    0|0
  • Olur öyle biz 20 li yaşlardakilerde 13-15 yaşındakileri anlayamıyoruz yeni nesil ne kadar garip diyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...