150 yıl içinde?

sizce insanlarda en buyuk değişim nedir?

Güncellemeler:
1865-2015
cokmu dar bakıyosunuz sankı? daha marjınal analızler beklemekteyım

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• 150 yıl önce mi sonra mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hala elizabet olmak.

0|2
    0|0
    • bunla konuya dahil olabılcegınımı sanıyosun?

• daha teknolojık oldular hepsı o

0|0
    0|0
  • Merak ettim de sayın bu soruyu soran arkadaşım senin almak istediğin cevap ne kimseyi begenmiyosun

0|0
    0|0
    • bır gorusun varmı?

• Teşekkür ederim bni çok mutlu ettiniz

• okey

• dinimizdekiler sanki azalmaya başladı yani gerektiği gibi davranmıyorlar ...

0|1
    0|0
    • herkesın kendıne aıt bır ılahı kendı ınandıgı bır dını var... herkesın dını ısım olarak aynı olsada ınancları herkesın farklı

• düşünürün biri demişki cahillik bir şereftir.. o makamın kıymetını bılmeyen daha assagılarda bulur kendını.. dunyada herkes cahil... aslında cahıllık kotü bsey degıl olanın hamallıgını yapıp kullanmaya calısmamak en buyuk ahmaklık bnce

• evet evet çok doğru

• 150 yılda ne değişti bilmemde 150 yıl sonra uzaya toplu taşıma ile sefer düzenleneceğine eminim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Daha günahkar olduk, teknoloji her yerde yayıldı, bilim çok hızlı ilerledi, bilgi çok hızlı yayılır oldu, dünya küçüldü her şeye kolay ulaşılabilir oldu..

1|0
    0|0
    • kolay ulasılır bılgılere hıc ulasmamak nasıl bı zıhnıyettır?

• bence koklu sıstem degısıklıgı yeterlı bunun ıcın... bosuna nesıllerı heba edıyoruz

• Zaman lazım.
      Neyse çıkmam lazım sonra cevap yazarım artık.

• 1865'te Berkecan, Alara Sudenaz diye bir tek çocuk yoktu. Kısa ve öz analiz bence

0|0
    0|0
  • Dünya tarihi boyunca bilginin ve cahilliğin birlikte maksimum seviyeye ulaştığı ilginç bir dönem aynı zamanda dünya tarihinin en büyük çelişkisi şimdilik

0|0
    0|0
  • Çok şey değişir , Az şey sabit kalır

0|0
    0|0
  • amerikan iş savası bitip Andrew Johnson ABD’nin 17. başkanı oldu.
    mesela ilk bu değişti :D

0|0
    0|0
    • hala ıc savas varkı amerıkada=)

• En büyük yenilik cirkinlikten şikayet edenlere gelecek

0|0
    0|0
  • Insanlar ayni senaryolar farklı

0|0
    0|0
    • reankarnasyon? beyın transverı? mantalıte kayması? sosyokulturel etkılesım? hangısı?

• Bude niggalar ayaklana bilir onlar bizi köle olarakta kullanabilirler buda bir öngörü:)

• yanı olabılıtesı az bısey ama aklımızın bı kosesınde kalsın=)

• dün ne yediğini hatırlamayan insanlık 150 sene öncesi ile bugünü mü kıyaslayacak?

0|1
    0|0
    • herkes senın gbı vurdumduymaz olsaydı eger şu an kullandıgın herseyı hayal bıle edemezdın

• :)) tamam tamam bu kadar yeterli. senin boyun yetmez bana ulaşmaya beynin nasıl yetsin.. hadi canım görüşürüz

• hala bos muhabbet

• türkiye içinse kölelik... diger abd ve avp ülkeleri için refah.. özgürlük ve mutlulk

0|0
    0|0
    • yurtdısında yasamıs bırı olarak soyluyorum bızım ınsanımız kadar medenı dusunup ınsanlıgını kaybetmemıs baska ırk yok dıyebılırım ve kolelestırılen halklar yurtdısındakıler... okadar vurdumduymaz ve tepkısızlerkı hayatın duzenıne karsı

• avp ve abd ki insanlar cok iyi degil ama... insanları orda egitmisler ve bir düzüen + kanunlar var... türkiyedeki insanlar ne kadar iyi olsada devletteki yozlasma ve adaletin olmayısı insanları zamanla degistiriyor...(not herhangi siyasi partiyi örnek vermiyorum)

• bende ornek vermıyorum ama zamanında kıbrıs barıs harekatı yapmak ıstenıldıgı zamanlarda abd den ımzalı ızın alın dıyen delegeler secmıs bızım toplumumuz... zamanında kıbrıstakı uc katlıyamada goz yuman bı zıhnıyetı iki sezon basa getırmıs bı meclıs var.. kahraman denılen kısılerın hayatı duzmeceden ıbaret... ve bız bunları bılmezken koru korune ınanıyoruz.. yurtdısında hersey tartısılabılır.. nezaman ulkemızdede hersey tartısılabılır kıvama gelınır ozaman belkı bızde bıseyler duzelır

• 150 yıl sonra klavye ile değilde zihnin ile yazacaksın mesela (:

0|0
    0|0
    • hayatın teknolojı sanırım=) zaten zıhın ıle yazabılıyorsun=) zıhın konusmanı saglıyo sesını algılayan makıne yazıya donusturuyor=)

• :/ yazdığımın mantığını kavrayamayarak birde laf çarparak ego tatmini yapmaya çalışıyorsun... yazık hemde çok yazık...

• dimi haklısın.. paylastıgın sey cok onemlıydı kusura bkma dostum...

• bilmem vardır ama :D teknoloji mesela :D

0|0
    0|0
  • İnsanlar daha pratik olarak öldürmeyi öğrendi

0|0
    0|0
Yükleniyor...