En beğendiğiniz filmler?

Herkes en beğendiği bir ya da birkaç film söylesin. Geçmişten ya da günümüzden. Böylelikle izlemediklerimiz varsa izleme fırsatı buluruz. Benim tavsiyem az bilindiği icin "Sampiyonun dirilişi". Sizde bir ya da birkaç film söyleyebilirsiniz..

Güncellemeler:
Kesinlikle izlemeniz gereken diğer bir film ise Inception. Bir çoğunuz izlemiştir ama izlemeyenler varsa kesinlikle izlesin. Izledikten sonra astral seyahat ve rüya kontrol etme gibi seyler arastiracağiniz kesin :)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ysıradışı sıcak kalpler hayat sürücü costantine evrim ve hayet süvari

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İşte bu filmleri her yerde öneririm :D
    MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Sende Rabb'imi Gördüm), Jab Tak Hai Jaan (Nefes Aldığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Ra. One, Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes, One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Chennai Express (Aşk Treni)
    Geneli romantik komedi. Bazıları sosyal mesaj içerikli bazılarıysa aksiyon.
    Not=Hepsi Shah'mın filmi :)

0|0
    0|0
  • Valla kroca olack ama recep ivedigi degismem :D ama Her cocuk özeldr ve 3 idiots da defalrca izledigim filmler aarsinda

0|0
    0|1
  • Piyanist, Esaretin Bedeli, Yeşil Yol..

0|0
    0|0
  • Love rosie 💗

0|0
    0|0
  • oz büyücüsü (1939), cennetin çocukları, bir küp şeker ve wadjda

0|0
    0|0
    • Küp şeker izlemedim. izleyebilirim

• o zaman tavsiye etmiyorum :) sıkılırsın :)

• Yinede bakarım birazdan

Erkekler Ne Diyor 5

• Yüzüklerin efendisi (Davullar derinden çalıyor dışarı çıkamıyoruz Geliyorlarr)
    Kuzuların Sessizliği (Süt Kuzularını mı kesiyorlardı -Teşekkür Ederim Claries)
    Esaretin Bedeli (Müzik seni özgür kılar ve onu asla senden alamazlar.)
    Schindlerin Listesi (Benim sözüm yazılı anlaşmadan daha geçerlidir. Sözüm senettir.)
    Kızıl Nehirler (Hem efendileriz hem köleleriz hiçbir yerdeyiz ve her yerdeyiz biz kızıl nehirlerin efendileriyiz.)
    Sevdiğim film ve replikleri bunlar

0|1
    0|0
  • dhoom 3
    hobbits seri
    hzlı öfkeli seri

0|0
    0|0
  • eşkıya, kabadayı, gemide, ağır roman

0|0
    0|0
  • Interstellar