Bilgisayarıma virüs bulaştı, format attırmalı mıyım?

herkese meraba ,benim bilgisayarım virüs kaptı 4-5 aydırda virüslü format attırmam gerekiyo sanırım ama vaktim olmadı böyle kullanıyorum sorum şu bu şekilde kullandıgım sürece bilgisayarım daha fazla zarar görürümü hiç bi bilgim yok yoksa sorun olmazmı...

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Virüs çeşitlerini say say bitmez, her virüsün ayrı bir özelliği var, bazıları da pc donanımlarına zarar verebilcek güçte olurlar, ayrıca zarar vermeyi bırak ben kaç kere yaptığım trojanla şifre çaldım halada kayıtlı aldığım pcler var yani format en iyi yol C ve D disklerine attır bir bölüme attırma virüs kendisini kopyalayabiliyor.

0|0
    0|0
  • İnternet bankacılığı v.b. kullanmıyorsan uygun bir zamanda formatlarsın kullanıyorsan riskli. Notebook kullanıyorsan formatlamadan recevery tuşunu kullanarak sıfırlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ben bilgisayar teknikeriyim sistem dosyaları zarar görmüş ise sistem yakın zamanda çökebilir trojen turuva atı gibi vürüsler de oalbilr şu an dünyayı tehdit eden bir vürüs var bulunması imkansız bilgisyarından sanal alışveriş yapıyorsan biran önce format attır bilgilernini yedeklemeni tavsiye ederim istanbulda isen yarmcı olabilirim :)

0|0
    0|0
  • bilgisayar insanını günlüğü gibidir senin söylediğin şu günlüğümü metroda unuttum bişey olurmu?en yakın zamanda format attır işi bilen birine hangi çağda yaşıyoruz bağzı şeyleri öğrenip cidiye alalım özellikle teknoloji adına!

0|0
    0|0
  • en kötü olabileceği sistem çöker.ama yedeklerini ve foto belge video falan onları D: sürücüsüne almanı tawsiye ederim format durumunda kaybolmaması için.

0|0
    0|0
  • daha çok dosyan şifren çalınır eğer keylogerde giröişse ayrıca formata gerek indir microsoft esesuntry temizle.

0|0
    0|0
  • Olur tabiki de.Bilgisayarın tamamen çöker.

0|0
    0|0
  • Direk format attır eğer bilgisayarın markası hp ise f2 tuşundan sen kendin format atabilirsin

0|0
    0|0
  • daha sıkıntı olur,parçaları fazla ısındırır yakarsın parçayı

0|0
    0|0
  • Virüse göre deişir. ve antivirüse komple pc'yi tarat tabi virüs yakalayabilen bir program olmalı

0|0
    0|0
  • Evet hatta kendini çogaltan bir virüsse harddiskini yakmaya kadar götütür.

0|0
    0|0
  • antivirüs kur tarat ece..

0|0
    0|0
  • combofix yaz googleye indir sonra çalıştır bircok virüsü siler

0|0
    0|0
    • formata gerek yokmu diyosun

• programın sonunda bi sayfa acılıp bi sürü şey yazıyorsa silmiştir

• tamam teşekkürler ...şimdi bu virüsleri sildi demi önemli bişey silmedi dimi

• trojan (truva atı) virüsü mü yoksa solucan mı ne tür virüs?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...