Grinin elli tonunu izleyen var mı?

Grinin elli tonunu izleyen görüşleriniz neler? Sizce nasıldı? Sonu bana saçma geldi anlamadım sonunu?

0|1
12|5

En İyi Kız Görüşü

• saçmanında ötesinde bir filmdi. beklentim çok çok yüksekti. ve film sadece fetiş p*rno filmi çekmişsinizde sinemaya koymussunuz gibiydi. sonuna hiç deyinmiyorum bile. izlediğime beklentilerime değmedi yani

1|0
    0|0
    • Aynen 2 saat boşa gitti. Çok fazla yersiz övüldü

• sana peygamberin hayatını mı anlatıyor dediler :)

• Gereksiz gereksiz yorum yapmasan dünya daha güzel olacak

Erkekler Ne Diyor 5

• Sonu gerçekten saçma bence beklentilerin altında kalmış bir film ama merak eden izlesin yinede. Sadece bay greyin fantazi dünyası hoşuma gitti benim..

1|0
    0|0
  • Giriş gelişme sonuç hiç bir şey yok. Evet bu konuyu filme çekebilmeleri güzel bir medeni cesaret ama işleme kalitesi? Yok yani 0

0|0
    0|0
  • "Bi 2 hafta daha sorarlar bunu ve sonra biter" diye düşünmüştüm ama yanlış analiz yapmışım =/

0|0
    0|0
  • Buz sahnesi güzeldi

1|0
    0|0
  • İzlemedım valla :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Jamie Dornan için izlediğim filmdir. Sonunun askıda kalması devam filmlerinin de çekilecek olmasından. İdare eder bir filmdi.

0|0
    0|0
  • daha 2 film daha çekilecek nesi saçma

0|0
    0|0
    • En azından "2. sini sabırsızlıkla bekleme" hissi uyandırabilirlerdi. Sonunu çok saçma bitirdiler

• onu izlerken anlamadıysan yardmcı olamıcam bida izle anlarsın

• Filmin tamamını anlat demiyorum ki sonunu soruyorum

• Ah mr. grey :d Ne çok iyi ne de çok kotuydu.. filmin devami var asıl hikayesinde orda bitmiyo.

0|0
    0|0
  • grey benim getirin öpeceğim

1|0
    0|0
  • O son değildi ilk kitabiydi daha ikinci kitap ve ucuncu kitabids var alCakarnlik gibi dusun

0|0
    0|0
    • Ama alacakaranlıktaki sonları güzeldi ve "acaba devamında neler olacak" duygusu uyandırıyordu. Bunda hiç bir merak uyandırmıyor bence devam serisi için

• Sonu yokki. Devamı gelicek. İlk fil kitabın üçte biri bile değil, yarıda kestiler

0|0
    0|0
    • İlk kitabı bile sığdıramadılar o filme..

• En azından mantıklı bitirebilirlerdi. Çok şaşırdım öyle bitmesine. Beklentimin çok çok altındaydı

• Hele been? Bir buçuk yıl filmi bekledim çok kötü bitti şaşırdım :/

• Güzeldi beğendim. Düşündürücü bir filmdi. Evet sonu askıda kalıyo sanırım devamı gelir onun

0|0
    0|0
  • Izlemedim dusunmuyorum izlemeyi tam bir sacmalik

0|0
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • izledim

0|0
    0|0
  • 2'yi çekeceklerdir. Ondan öyle bitti.