İngilizce kursu önerir misiniz?

istanbul avrupa yakasında oturuyorum, küçükçekmece taraflarnda. üniversiteye başladım, ilk senemi değerlendirmek istiyorum. ingilizce kurşuna gitmek istiyorum. aslında ingilizcem iyi pre-ıntermediate/ ıntermediate seviyelerindeyim. ayrıca iş ingilizceside öğrenmek istiyorum. hangi kursları tavsiye edersiniz? amerikan kültür derneğini düşünmüştüm , onu da kötüleyenler var internette araştırdım da. ama ise yarar bi kursa gitmek istiyorum. liseye başladığmda bi kursa gitmiştim, o kadar verimszdiki resmen ben öğrtmenlik yapıcaktım. lütfen bildiğiniz,duyduğunuz, yararlı bir kurs vs. önerirmisiniz, çok ihtiyacım var :(

.. bide şunu sormak istiyorum, bu iş ingilizcesi denen nedir? bizim mesleğimize dair kavramlarımı öğretiyolar, genel bişeymi ney?

Güncellemeler:
ayrıca pratik lazım bana, konuşmam telafuzum falan kötü biraz.
ya da böyle üniversitelerin dil merkezleri var. istanbul üniversitesinin dil kursu , marmaranın vs. onlar hakknda fikrinz varmı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sakın Bilge Adama gitme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• BANA KALIRSA DİL KURSLARI PARA TUZAGI KENDINE BIR SET AL EVINDE OGREN CD LERLE FALAN PARANI COPE ATMA BIZ BIR KONUYU BIR AY DA OGRENIYORDUK AMACLARI DIGER KURADA KAYIT OLMAN ICIN

0|0
    0|0
  • Amerikan Kültür Merkezi.

0|0
    0|0
    • internette onuda çok kötülemişler anlamadm gitti:(

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben iki yil ABD'de kaldim. On bir yildir cok akici ve Amerikan aksaniyla Ingilizce konusuyorum. Sana konusma ve gramer dersleri verebilirim. Su anda okudugum bolum de zaten dil uzerine. Dilersen bana ulas.

0|0
    0|0
  • infolang dil okullarını duydun mu?öğrenme garantisi veriyorlar.giden arkadaşlarım çok memnun ben de sistem 360 eğitimi için görüştüm oldukça ilgili ve samimi geldiler bana.gidip mutlaka bilgi almalısın bence.bir çok yerde araştırdım her kapı infolanga çıkıyor :)

0|0
    0|0
  • amerikan kültür de fena değil diyorlar ama önemli olan öğretmenler karar veremiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...