5 kardeş dizisi Haziran'a kaldırıldı?

5 kardeş dizisi yayından kaldırıldı. Sizce bunu da akp hükümeti mi yaptı? Nitekin dizide ak partiye göndermeler vardı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kanal d nin ilk yaptığı değil bu...
    artı Leyla ile mecnun dizi kadrosu nuda TRT den kaldırılınca bende özledim diye gelmişti ama fazla barındırmadılar.. Bu sefer onur ünlü kanald ile şansını denedi ama diziye fırsat vermediler. Kanal d zaten Ulan istanbuluda böyle harcadı göndermeler olduğundan beri çünkü istiyorlarki halk uyusun pembe dünyada yaşasın... Saçma sapan kurtlar vadisi 250 bölümü geçti şu arka sokaklar ise 500 ü geçti sanırım ve halen yayındalar.. böyle saçmalıklar zaten insanların kafasında resmen propaganda yaptırıyorlar neymiş efendim bunlar olmasa türkiyede suç çok olurmuş.. neyse yaa şimdi bascam küfürü o olacak.. Absürt komediden anlamayan insanlar olduğu sürece onur ünlü gibi değerli yönetmen ve oyuncu arkadaşlarımız çok diziden diziye giderler.. Sonunda salak saçma ya silahlı filmlere veya aşk meşk sapıklık dolu dizilere. Bakalım Kardeş payını umarım mumdar etmez star tv.. tek eğlencemiz o kaldı ya.. ne kanallar var bea

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şaka mı,, niye ama,, bişeyi sevmeyelim hemen el atarlarr

0|0
    0|0
    • Aynen öyşe maalesef. Hangimiz sevmedik çılgınlae gibi

• olur mu olur leyla ile mecnun da o yuzden kaldırılmamış mıydı? ::(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne alaka siyasetle tutmazsa kalkar

0|0
    0|0
  • sanmam daha çok reytingle alakalı bende severek izliyordum ama hep alttaydı reyting sebep o sanırım

0|0
    0|0
    • Böyle dizileri ya ancı ülkede yapsalar patlr gider ülkemiz kıymet bilmiyor

• aynen millet anca kanal 7 izlesin saçma sapan programlar izliyor

• leyla mecnun da o yüzden kaldırıldı ya işte gezi falan yaparlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...