Yanlızken ne yaparsınız?

Çok uzun süreler mesela haftalarca ya da aylarca tek başınıza kalırsanız ne yaparsınız? Dışarı çıkacak kimse olmayınca buluşup görüşecek kimse olmadığı zamanlar neyle vakit geçirirsiniz?

Güncellemeler:
Bu arada eklenti yapayım internet, tv, film vs. gibi şeylerden de sıkıldıysanız? :):)

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Film izliyorum ingilizce çalışıyorum müzik dinliyorum resim yapıyorum fotoğraf çekiyorum böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kafayı yiyorum telefonda anneme babama kardeşime çatıyorum ama bak bu konuda haklıyım çünkü beni ihmal ediyolar çok mağdurum bu konuda.

0|0
    0|0
  • mastürbasyon :D

diger türlü sanat seven insanim,böyle seylerle ugrasirim,yada kendi basima gezme turlari yaparim,bazen benimki isinden dolayi bi iki hafta evde olmuyor

ozamanlari temizlik yaparim derinden ,heryerin icini disini silerim :D hmmm

ne yalan söyleyim Interneti cok kullanirim

ama sporda yaparim ,yeni yemekler denerim

0|0
    0|0
    • ilk kez spor amaçlı yürüyüşe gittim bugün hatta biraz önce girdim eve :) danalıktan kuzuluğa geçicem inş.

• evde tv internet oyun müzik bol uyku. ohh miss

0|0
    0|0
    • eklenti : bunlardan da sıkılınca ben temizlik yapıorum kırık dökük varsa tamir edebilirsin sen de belki :P

• bölümüm almanca kimya aslında almanca çalışabilirim :):)

• süper almancanı ilerlet.. bedava üstelik.. sonra da alman chat arkadaşı bul :P

• ben de o haldeyim uzun süredir.yaptığım şey kafayı yemek mesela:)klasik şeyleri önermiycem çünkü bazen onlar bile yetmiyor bu cansıkıntısına...

0|0
    0|0
  • voleybol oynarım kımse olmasada duvarla voleybol oynamaya bayılırımkı zaten voleybolcuydum.bunun dusunda spor yaparım cıldıme bakarım alıısverıse cıkarım

0|0
    0|0
  • Tek basina cikip bir yerde bir seyler icebilirsin. Sinemaya gidebilirsin filmdende sikilmissin ama evden cikmis olursun en azindan :D

0|0
    0|0
  • kesnlikle müzik.. :)

0|0
    0|0
  • Sende tek tabanca takıl.

Tek başına alışverişe çık cafeye git geceleri dolaşmaya çık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• En büyük önceliğim işim sonra gelen ise dinlenmektir. Bazılarına göre yalnızlık zor ama bana göre en güzel şey bağımsız olmak...

0|0
    0|0
  • ben olsa da düşünüyorum abi olmasa da düşünüyorum bu ara hindi modundayım

0|0
    0|0
  • internet, dizi, film, müzik, oyun, grafik tasarım...

0|0
    0|0
  • Fimlerden sıkıldıysam uyurum sadece. Banyo alıp uyumak kadar dinlendirici tek şey var ama.

Tek başına da yapılmıyor. :)

0|0
    0|0
  • Kitap okurum mesala şu sıralar Melekler ve Şeytanları okuyorum harika sürükleyici bi kitap

0|0
    0|0
  • İçerim. sorunlarımı, geçmişi gözden geçiririm

0|0
    0|0
  • vakit geçirecek bir sey olduktan sonra sorun yok

0|0
    0|0
  • Kolumdaki killari sayarim bitince gogsumdekilere gecerim aylar alir zaten

0|0
    0|0
  • öyle birşey hiçbir zaman olmadı olacağınıda sanmıyorum illaki evime davet edeceğim arkadaşlarım vardır asla yalnız kalmam kafamı dinlemek istemediğim sürece :))

ama eğer olduda kaldı p*rno izler elizabete sarardım artık :)) internetten kız düşürmek gibisi yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...